Automobilių nuoma
Liuksemburgas
Žlugimas
Liuksemburgas
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Liuksemburgas: automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Liuksemburge – tiems, kas vertina patogumą. Nenugalimas lyderis gimtojoje Vokietijoje ir konkurencingas rinkos dalyvis visame pasaulyje - tai SIXT rent a car. Jau daugiau nei šimtmetį veikianti kompanija savo klientams siūlo tik itin aukštos kokybės paslaugas, todėl tie, kas kartą išbandė – žino, kad važinės ne tik, kas pusę metų atnaujinamais automobiliais, bet ir galės pasinaudoti kitomis papildomomis paslaugomis. Rinkitės iš gausybės skirtingų automobilių modelių ir užtikrintai važinėkite po žavingąjį Liuksenburgą! Nors tai ir nėra didelė šalis, tačiau patogiausia joje judėti yra nuosava transporto priemone. Leiskite sau išsinuomoti automobilį Liuksemburge ir patys planuokite savo laiką!

SIXT auto nuoma – taip paprasta ir greita!

Kelionės patogumas ir norima prabanga – tai, ką gali pasiūlyti SIXT, jei norėsite išsinuomoti automobilį Liuksemburge. Visai nesvarbu, ar čia atvykote pakeliauti ar lankotės darbo tikslais, SIXT galės pasiūlyti tiek sportinius kabrioletus, tiek prabangius SUV, tiek ir ekonomiškus lengvuosius, todėl nesunkiai galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią automobilio kategoriją. Papildomai taip pat galėsite pasinaudoti ir papildomomis SIXT rent a car paslaugomis. Tie, kas keliauja kartu su mažyliais, siūlome automobilines vaikiškas kėdutes, kurias pritaikysite pagal Jūsų vaiko amžių, kad jis keliautų ne tik saugiai, bet ir patogiai. Tam, kad aplankytumėte visas norimas vietas, pasiūlysime pasinaudoti automobiliuose įmontuotais GPS navigatoriais. Taip pat, jeigu norite visiškai atsipalaiduoti, galėsite pasinaudoti asmeninio vairuotojo paslauga. Užsukite į SIXT nuomos punktą ir išsirinkite automobilį jau dabar! Kokios kelių eismo taisyklės galioja Liuksemburge?

Lengvąjį automobilį galima vairuoti nuo 18 metų, bet norint nuomoti automobilį dažnai taikoma 23 metų slenkstis.

Visi turi segėti saugos diržus.

Greičio matuoklių radarai šioje šalyje yra leidžiami ir legalūs.

Vaikai ir jaunuoliai nuo 3 iki 18 metų, nesiekiantys 1,5 metrų ūgio privalo sėdėti gale.

Liuksemburge galima vairuoti sulaukus 18 metų, bet automobilį nuomoti įpratai leidžiama nuo 23 – jų.

Leidžiamas greitis, labai panašus, kaip ir kitose šalyse: gyvenvietėje 50 km/h, užmiestyje 90 km/h, greitkelyje 130 km/h.

Liuksemburgas – žavinga nykštukinė valstybė

Nors Liuksemburgas ir yra itin mažas, tačiau tai itin šiuolaikiškas ir daug ką pasiūlyti galintis miestas. Čia nesunku veiklos surasti tiek meno gerbėjams, tiek gamtos mėgėjams, tiek ir vakarėlių sieloms. Itin dinamiška šalis žavi atvykėlius, todėl ir Jums siūlome leisti į nuotykį po šį žavingą kraštą. Būdami Liuksemburge aplankykite Noterdamo katedrą, Didžiojo kunigaikščio rūmus, nacionalinį Istorijos ir meno muziejų ar abejingų nepaliekantį Adolfo tiltą. Norint kuo daugiau pamatyti, patogiausia leistis į kelionę asmeniniu automobiliu, taip galėsite patys susidėlioti savo kelionės maršrutą ir nuvykti į jus dominančias vietas Jums patogiu laiku. Liuksemburge ne tik daug žaliųjų zonų, kur galite atsikvėpti nuo miesto šurmulio, bet ir galybė istorinių pastatų, kuriuos pravartu aplankyti. Keliaukite patogiai su SIXT – kurkime naujus kelionių prisiminimus kartu!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas