Automobilių nuoma
Malaizija
Žlugimas
Malaizija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Malaizija: automobilio nuoma internetu

Pakeiskite savo kelionės įpročius ir išbandykite SIXT automobilių nuomą Malaizijoje. Vokietijoje įkurta kompanija jau veikia ilgiau nei šimtmetį, o jos veikla išplėsta 105 pasaulio šalyse. Dėl šios priežasties šiandien galite išsinuomoti automobilį Malaizijoje ir mėgautis prabangia kelione po šalį. Ne paslaptis, kad keliauti automobiliu yra ne tik patogu, bet ir įdomiau, nes galima nuvykti į netradicines vietas ar leistis visai neplanuotu maršrutu. Rinkitės iš ekonomiškų lengvųjų, didesnių universalų ar prabanga tviskančių galingųjų visureigių. Pasinaudokite auto nuoma ir atraskite tikrąsias Malaizijos spalvas.

SIXT rent a car - kitokia patirtis kelionių mėgėjams

Norintiems nesigrūsti viešajame transporte, siūlome išmėginti SIXT automobilių nuomą. Malaizijoje šia paslauga galite pasinaudoti užsukę į vieną iš mūsų nuomos punktų. Juos atpažinsite iš ryškios oranžinės spalvos, kuri lengvai pastebima mūsų iškabose ir stenduose. Išsirinkite vieną automobilio klasę, o mes pasiūlysime tuo metu turimus konkrečius automobilių modelius. Visos SIXT rent a car mašinos yra pakeičiamos naujomis, 6 mėnesių laikotarpyje, todėl važinėjant bet kuriuo automobiliu bus jaučiamas komfortas. Be to, prireikus galėsite užsisakyti ir kitas paslaugas, kaip GPS sistema, vaiškiškos automobilinės kėdutės ir pan. Važinėkite, atraskite bei prisiminkitedar ilgai!

Kelių eismo taisyklės Malaizijoje

Malaizija turi daug išskirtinumų, kelių eismo taisyklių atžvilgiu, todėl neužtenka tik išsinuomoti automobilį, Malaizijoje dar reikia ir žinoti pagrindinius vairavimo skirtumus:

įstatymiškai automobilį gali vairuoti žmogus jau sulaukęs 17 metų amžiaus;

pagrindinė kelio pusė yra kairė, todėl būkite atidūs ir nesumaišykite kelio dalių;

priekiniai saugos diržai turi būti naudojami visos kelionės metu, galiniai – pasirenkamasis dalykas;

Šioje šalyje susidursite su pašėlusiu eismu, todėl vairuodami ne tik reaguokite į kelio ženklus, bet ir būkite budrūs dėl vietinių vairuotojų įpročių kartais pažeisti taisykles.

Malaizija – egzotika, kurią reikia pamatyti patiems

Tai šalis, kurioje ne tik galėsite pasinerti į ekstremalius nuotykius, bet ir pamatyti spindinčio miesto gyvenimą, kuris pagardintas egzotiniu prieskoniu tampa labai patrauklus. Lankantis Malaizijoje aplankykite seniausias pasaulio džiungles bei susipažinkite su kiek kitokia įprasta europiečiams flora ir fauna. Norintiems pajausti šalies ritmą, siūlome nuvažiuoti į šalies sostinę Kvala Lampūrą, kur galėsite pamatyti garsiuosius bokštus dvynius, modernaus ir tradicinio Malaizijos urbanistinio kraštovaizdžio samplaiką. Šioje šalyje kelione mėgausi ir tie, kurie išsiilgę kaitrios saulės, žydro vandens ir balto smėlio paplūdimių. Su automobiliu juos itin lengva pasiekti. Paragaukite vietinių valgių ir nerkite į naujus nuotykius su SIXT. Tegul Malaizija tampa nepamirštamu nuotykiu, kurį norisi pakartoti.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas