Automobilių nuoma Kasablankos Oro uostas

 

Kelias į Kasablankos Oro uostas padalinį

Adresas

Mohammed V Internat. Airport, 20000 Casablanca, Marokas
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Kasablankos Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Mahometo V oro uoste Maroke  (Mohammed V International Airport)

SIXT automobilių nuoma Mahometo V oro uoste Maroke  (Mohammed V International Airport)

Atraskite Kasablankos spalvas su SIXT automobilių nuoma Mahometo V oro uoste! Martinas Sixtas 1912 metais įkūrė automobilių nuomos kompaniją, kuri šiuo metu yra numeris vienas gimtojoje Vokietijoje. Itin aukštos kokybės paslaugos ir automobilių pasirinkimo gausa pamažu augino klientų ratą ir leido išplėsti veiklą net 105 – iose pasaulio valstybėse. Viena iš šalių – Marokas. Išsinuomoti automobilį Mohameto V oro uoste gali leisti sau kiekvienas. Čia siūlomi ne tik prabangios klasės visureigiai, ekonomiški lengvieji ar universalai, bet ir lengvosios krovininės mašinos. Atraskite sau tinkamiausią automobilio kategoriją ir leiskitės ieškoti nuotykių. Prireikus pasirinktame automobilyje sumontuosime GPS navigatorius ar suteiksime papildomą automobilio draudimą. Tegul kelionė po Maroką prasideda su auto nuoma Kasablankoje!
SIXT RENT A CAR – patogumas, kurio nusipelnėte! Mohameto V oro uostas (CMN), dažnai dar vadinamas Kasablankos vardu. Nuo miesto centro jis nutolęs 30 kilometrų, todėl automobilių nuoma Mohameto V oro uoste išties praverčia, jei nenorite vykti viešuoju transportu. Laikinai užsisakius norimą modelį Jums nereikės sukti galvos, kaip patogiai ir greičiau nusigauti iki centro. Nusprendus išsinuomoti automobilį Mohameto V oro uoste transporto priemonę galėsite paimti ir grąžinti per 24 val. Kelionės komfortas ir saulėtas Maroko oras garantuotas. Tegul kelionė prasideda!
Kasablanka – niekada nemiegantis kultūros ir verslo centras! Jei Kasablankoje lankotės pirmą kartą, nepraleiskite galimybės pamatyti Didžiojo Hasano II mečetės. Nors tai gana naujas, 1993 metais atidarytas statinys, tačiau mečetė yra antra pagal dydį pasaulyje ir savo grožiu nustelbia net geriausiai vertinamus religinių pastatų interjerus. Atvykus į šį miestą nesunku surasti veiklos – vietiniai turgūs, palmių parkai, didžiulės aikštės ir akį traukianti architektūra. Kasablankoje akys raibuliuoja nuo ryškių Marokui būdingų spalvų, o kvapai vilioja paragauti vietinio maisto ir suprasti senųjų receptų paslaptis. Atraskite savo Kasablanką ir Maroką pasinaudodami SIXT RENT A CAR paslaugomis!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kasablankos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kasablankos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kasablankos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kasablankos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kasablankos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 315 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Jeep Compass
Jeep Compass
Fiat 500 Aut.
Fiat 500 Aut.
Dacia Dokker
Dacia Dokker
Dacia Lodgy Steep Way
Dacia Lodgy Steep Way
Jeep Renegade
Jeep Renegade
Jeep Renegade Aut.
Jeep Renegade Aut.

DUK apie nuomą Kasablankos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kasablankos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kasablankos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?