Automobilių nuoma Martinika

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Martinika

Populiariausi Martinika

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Martinique Oro Uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Martinika

Auto nuoma Martinikoje - patogu ir greita

Auto nuoma Martinikoje - patogu ir greita

SIXT automobilio nuoma Martinikoje - sprendimas, leidžiantis keliauti komfortiškai. 1912 metais įkurta SIXT rent a car kompanija šiandien yra išplėtusi savo veiklą visame pasaulyje, todėl net ir šioje nedidėlėje saloje galite išsinuomoti automobilį. Martinikoje tai padaryti - nesudėtinga, nes automobilių gausa ir įvairovė leidžia išsirinkti net išrankiausiems keliautojams. Visai nesvarbu, ar vertinate automobilio ekonomiją ar prabangius, solidžiai atrodančius automobilius, SIXT Jums turės, ką pasiūlyti. Lengvieji, universalai, SUV ar sportinio tipo automobiliai. Atraskite savo ištikimą kompanioną ir leiskitės į atradimų kelią! Jeigu nenorite pusę laiko praleisti besigrūsdami viešajame transporte, tuomet siūlome Jums išsinuomoti automobilį Martinikoje ir patiems suplanuoti kelionės maršrutą. Jūsų patogumui pasiūlysime GPS navigatorius, vaikiškas automobilines kėdutes ar papildomą automobilio draudimą. Palikite visus rūpesčius užnugaryje ir mėgaukitės laiku praleistu šioje šalyje. Keliaukite ir atraskite šią mažą, tačiau nuostabią salą pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Martinikoje!
Martinika - kokios kelių eismo taisyklės galioja šioje šalyje? Lyginant su kitomis Karibų salomis, čia keliai yra gana geros būklės, todėl keliauti automobiliu Martinikoje nekyla jokių problemų. Vis dėlto, norint keliauti saugiai, siūlome susipažinti su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis: leistinas greitis mieste yra 50km/h, užmiesčio keliuose iki 90 km/h, o greitkeliuose iki 110 km/h; nors Martinikoje yra leidžiamas nedidelis alkoholio kiekis kraujyje, tačiau rekomenduojame nerizikuoti; vairuoti leidžiama nuo 18 metų, tačiau automobilio nuoma dažniausiai suteikiama tik nuo 21 -erių; važiuojamoji kelio dalis yra dešinė; vaikai iki 12 metų griežtai negali būti vežami automobilio priekinėje sėdynėje, o vaikai iki 6 metų, turi būti vežami specialiose pagal amžių pritaikytose automobilinėse kėdutėse.Atraskite kelionės komfortą su SIXT ir važiuokite saugiai, pagal šioje saloje taikomas taisykles! Martinika - atoki Karibų jūros sala Ši sala oficialiai priklauso Prancūzijai, todėl atvykus nusiteikite, kad ne visi jus supras jeigu kalbėsite angliškai, kita vertus vietiniai yra labai draugiški, todėl tikrai stengsis jus suprasti. Keliauti ir apsipirkinėti šioje saloje itin paprasta, nes valiuta nesikeičia, kaip ir Lietuvoje yra ta pati - euras. Ši sala puikiai tinka ištroškusiems poilsio ir harmonijos. Žydra vandenyno spalva hipnotizuoja, o balto smėlio paplūdimiai kviečia čia pasilikti ilgiau. Jeigu nenorite paplūdimyje praleisti viso kelionės laiko, tuomet griebkite automobilį ir leiskitės į nuotykius, nes saloje gausu istorinių vietų ir egzotinės gamtos kampelių. Aplankykite drugelių sodą, susipažinkite su povandeniniu pasauliu nardydami ar nuvykite iki Saint Piero, kur atsiveria įstabus vulkano kraštovaizdis. Martinika ir SIXT - tai ko reikia nepamirštamam Jūsų atostogų planui!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Martinika
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Martinika?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Martinika, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Martinika.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Martinika?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 1494 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)
„Sixt“ padalinyje
(4,4)
DUK apie nuomą Martinika
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Martinika?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Martinika?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Martinika

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Martinika

Rodyti daugiau