Automobilių nuoma Meksika

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Meksika

Populiariausi Meksika

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Kankuno Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Meksika

Automobilių nuoma Meksikoje - sprendimas mėgstantiems komfortą

Automobilių nuoma Meksikoje - sprendimas mėgstantiems komfortą

Pasinaudokite SIXT automobilių nuoma Meksikoje ir keliaukite mėgaudamiesi patogumu. Ilgametę patirtį turinti automobilių nuomos kompanija savo klientams demonstruoja išskirtinį dėmesį ir teikia itin aukštos kokybės paslaugas. Bendradarbiavimas su BMW koncernu ir kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai augina klientų ratą, todėl šiandien išsinuomoti automobilį Meksikoje yra taip pat paprasta kaip ir kitose pasaulio šalyse. SIXT rent a car turi savo nuomos padalinius net 105 šalyse. Išbandykite auto nuomą ir Jūs bei prisijunkite prie laimingų klientų gretų. Atraskite Meksiką ir nejauskite alinančio karščio šioje kaitrioje šalyje keliaudami su SIXT! Visai nesvarbu, ar Meksikoje lankotės darbo ar turistiniais tikslais - rekomenduojame išsinuomoti automobilį. Meksikoje pasiekti strateginius objektus ar keliautojus žavinčius gamtos kampelius paprasčiausia su asmenine transporto priemone. SIXT siūlo rinktis iš ekonomiškų, sportinių ar itin prabangių ir galingų SUV tipo automobilių. Platus asortimentas leidžia kiekvienam išsirinkti ir atrasti tą automobilį, kuris atitinka visus poreikius. Apsilankykite visoje šalyje išsidėsčiusiuose SIXT rent a car nuomos punktuose, kur Jums nurodžius automobilio kategoriją, pasiūlysime tuo metu prienamus modelius. Keliaukite užtikrintai ir sekite kelią GPS sistemose, įmontuotose mūsų automobiliuose. Atraskite Meksikos grožį kartu su SIXT!
Kelių eismo taisyklės Meksikoje Meksikoje ne visos kelių eismo taisyklės, kurios yra užrašytos ir akivaizdžios atvykėliams - galioja vietiniams. Būkite atsargūs lenkdami automobilius, nes dažnai vairuotojai nerodo posūkių signalų, taip pat dažnai dėl prastos kelių būklės - nepaiso ir važiuojamosios kelio dalies taisyklės. Vis dėlto, be šių nukrypimų šioje šalyje galioje ir visiems priimtinos normos: Leistinas greitis mieste gali būti nuo 30 km/h iki 70 km/h, atviruose užmiesčio keliuose iki 90 km/h, o greitkeliuose siekti nuo 100 km/h iki 120 km/h; visi automobilyje esantys keleiviai privalo segėti saugo diržus; važiuojamoji kelio pusė yra dešinė; vairuoti Meksike leidžiama nuo 15 metų, tačiau geriau nerizikuokite, nes dažnai tai tampa konflikto priežastimi. Nuomoti automobilį galima nuo 23 metų. Dažnai reikalaujama 2 metų patirtis, jei neatitinkate reikalavimų, gali būti taikomi papildomi mokesčiai;Keliaukite komfortiškai ir sekite ne tik rašytines, bet ir numanomas taisykles. Atraskite šios šalies grožį ir nerkite ieškoti nuotykių. Meksika - nepatirtų nuotykių šalis Vos tik atvykus į Meksiką, Jus pasitiks didelis karštis ir itin triukšmingos šalies gatvės bei miestai. Šalyje ne tik smagu iš arčiau pamatyti meksikietišką, neretai gana dramatizuotą, gyvenimą, bet ir įstabius gamtos perlus. Neaplenkite ne tik šalies sostinės Meksiko, bet ir Gvadalaharos ar Teotihuakano, kuriame yra įspūdingosios piramidės, vadinamoji Amerikos indėnų sostinė. Į UNESCO įtrauktas kompleksas yra ne tik viena lankomiausių, bet ir įspūdingiausių vietų Žemėje. Atraskite savąją Meksiką ir keliaukite patogiai kartu su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Meksika
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Meksika?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Meksika, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Meksika.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Meksika?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
DUK apie nuomą Meksika
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Meksika?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Meksika?