Automobilių nuoma
Madeira
Žlugimas
Portugalija // Madeira
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Madeira: Sixt automobilio nuoma internetu

Geriausiai ištirsite vieną žinomiausių Portugalijos salų, jei pasinaudosite Sixt rent a car automobilių nuoma Madeiroje. Šioje saloje veikianti nuomos įmonė „SIXT“ turi punktus ne tik Portugalijoje, bet ir dar 104 – iose pasaulio šalyse. Užsukę į nuomos punktą galėsite pasirinkti norimą automobilio tipą, galintį padėti Jums pažinti Portugaliją iš labai arti. Aukšto lygio aptarnavimas - garantuotas, mat įmonė savo paslaugas teikia jau daugiau nei 100 metų: 1912 m. ji buvo įkurta Vokietijoje, o šiuo metu tai yra pasaulinis automobilių nuomos tinklas, siūlantis paslaugas daugelyje pasaulio regionų (taip pat ir Portugalijoje). Norėdami išsinuomoti automobilį Madeiroje, pirmiausia, pagalvokite, kokio automobilio tipo norėtumėte. Tuomet pasitikrinkite sistemoje: jei jis bus, galėsite užsisakyti ir aplankyti norimas vietas!

 
 • Madeira Funchal Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Madeira Airport
  9100-105 Santa Cruz

  Pi. - Se.08:00 - 22:00
  Nedarbo diena08:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Madeira Funchal Centras

  Sixt Automobilių nuoma
  Estrada Monumental 137
  9000-089 Madeira

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Aplankykite Madeirą naudodamiesi auto nuoma

Šiuo metu Madeiroje yra du Sixt rent a car automobilių nuomos punktai. Juose galite pasirinkti norimą transporto priemonės tipą, kuriuo keliausite saloje. Prieš atvykdami į punktą, būtinai pasitikrinkite jo vietą ir darbo laiką. Kitu atveju reikės laukti, kol punktas atsidarys, kad galėtumėte paimti ar grąžinti automobilį. Šiuo metu punktuose siūlomi šių klasių automobiliai: lengvieji, kupė, kabrioletai, visureigiai, universalai. Jei nusprendėte išsinuomoti automobilį Madeiroje ir norite patogiai nuvykti į tolesnius paplūdimius, tuomet patariama rinktis visureigį. Žinoma, jeigu patinka vairuoti kito tipo automobilį, tuomet rinkitės transporto priemonę pagal individualius poreikius.

Automobilių nuoma Madeiroje – ką pamatyti?

Atlanto vandenyne įkurta Madeira kasmet pritraukia daug turistų, norinčių pamatyti šį Portugalijos kraštą. Nors žemyninė Portugalija buvo apgyvendinta jau seniai, salos yra kiek jaunesnės – jas atrado tik 1420 metais. Nuo to laiko, jos priklausė Portugalijai.

Sala nuo pat pirmųjų akimirkų žavi nuostabiais gamtos vaizdais: geriausia juos pamatyti važiuojant kalnų keliukais. Nuvažiuokite prie levandų kelio: išlipę galėsite pasivaikščioti senaisiais irigaciniais keliukais ir pamatyti didžiausią lauramedžių mišką pasaulyje, jis buvo įtrauktas ir į UNESCO pasaulinio paveldo objektų sąrašą. Jei norite apžvelgti į salą iš viršaus, tuomet nuvažiuokite į Capo Girao stiklinį kelią: eidami 1450 m virš žemės pamatysite viską saloje. Jei važiuosite netoli vandenyno, nepraleiskite progos pamatyti banginius ar delfinus.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas