Automobilių nuoma
Avignon
Žlugimas
Prancuzija // Avignon
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Avignon: Sixt automobilio nuoma internetu

Pasirinkę Sixt rent a car automobilių nuomą Avinjone galėsite pamatyti ne tik miesto įžymybes, bet ir netoliese esančius miestus. Įmonė, besirūpinanti keliautojais, siūlo įvairius automobilius, kuriais atvykę turistai ir komandiruotėse esantys verslininkai galėtų pasiekti kelionės tikslus greitai ir patogiai. Šiuo verslu Vokietijos įmonė „Sixt“ užsiima nuo 1912 metų, tad turi jau daugiau nei 100 metų patirtį. Per šį laikotarpį, įmonės veikla išsiplėtė ir į kitas šalis: dabar nuomos punktai veikia net 105 – iose šalyse. Galite būti tikri –nusprendę išsinuomoti automobilį Avinjone, galėsite pamatyti ir visą pietinę Prancūziją.

 
 • Avinjono TGV gelez. stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Place de l'Europe
  84000 Avignon

  Pi. - Pe.08:30 - 17:45
  &#. - Se.09:00 - 17:45
  Nedarbo diena09:00 - 17:45

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Avinjonas Centras

  Sixt Automobilių nuoma
  300 Chemin Croix de Noves
  84000 Avignon

  Pi. - &#.09:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Pasinaudokite auto nuoma Avinjone

Šiuo metu Avinjonas turi du Sixt rent a car nuomos punktus. Juose rasite įvairių tipų automobilius, kuriais galėsite tęsti savo kelionę Prancūzijoje. Abiejuose punktuose rasite lengvuosius automobilius ir universalus – tai vienos patogiausių transporto priemonių, skirtų kelionėms tiek mieste, tiek užmiestyje. Prieš vykdami į punktą, būtinai pasitikrinkite, ar galėsite transporto priemonę paimti ar grąžinti bet kokiu paros metu. Kitu atveju, Jums būtina žinoti, koks yra punkto darbo laikas. Pasinaudodami automobilių nuoma Avinjone tikrai galėsite pamatyti daugiau miesto ir apylinkių nei naudodamiesi viešuoju transportu.

Išsinuomoti automobilį Avinjone – nesudėtinga, o ką pamatyti?

Avinjonas turbūt geriausiai žinomas dėl čia gyvenusių popiežių: jų iš viso buvo septyni. Visą laiką iki 1791 metų ši teritorija buvo kontroliuojama religinių vadovų ir tik po Didžiosios Prancūzijos revoliucijos miestas buvo prijungtas prie visos Prancūzijos. Įvairūs istorijos posūkiai nesunaikino įvairių miesto pastatų, tad ir šiandien čia atvykusiems turistams yra ką pamatyti.

Tačiau vien dėl šios priežasties galite pamatyti daug įdomių miesto pastatų.

Pagrindinis renginys, išgarsinęs miestą, yra Avinjono festivalis, tad jei turite progą, būtinai ten sudalyvaukite. Jei atvykstate kitu metu, tuomet sustokite apžiūrėti senovinės architektūros. Vienas iš nepamirštamų statinių – Popiežių rūmai, kurie padės suprasti, kokie svarbūs buvo šie religiniai valdovai viduramžiais. Šie rūmai buvo didžiausias statinys Europoje gotikiniu laikotarpiu. Kitas įdomus statinys – Šv. Benezeto tiltas, kuris buvo pastatytas vos per 8 metus. Šiuo metu tiltas yra dalinai sugriautas, tačiau turistams jį vis dar galima lankyti. Pasinaudodami automobilių nuoma, Prancūziją pamatysite lengviau!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas