Automobilių nuoma Biarritz Oro uostas

 

Populiariausi Biarritz Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Biarritz Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Biarritz Oro uostas padalinį

Adresas

11 Esplanade de l'Europe, 64600 Anglet, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 22:30
Valstybinės šventės
08:00 - 22:30

Mūsų paslaugos Biarritz Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Biarico oro uoste Prancūzijoje (Biarritz Pays Basque Airport)

Sixt automobilių nuoma Biarico oro uoste Prancūzijoje (Biarritz Pays Basque Airport)

Kelionei palengvinti pasirinkite Sixt automobilių nuomą Biarico oro uoste. Čia veikiančiame Sixt rent a car kompanijos nuomos punkte rasite automobilį, kuriuo nuvyksite į savo kelionės tikslines vietas. Norimą automobilį galite pasirinkti ir naudodamiesi iPhone išmaniuoju telefonu. Nuomos punkte siūlomi skirtingi automobilių tipai – lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai (SUV), o ieškantys prabangos galės pasirinkti ir kupė, kabrioletus. Automobilį pasirinkite atsižvelgdami į savo vairavimo įgūdžius ir patogumą. Be to, jei grįšite po kelionės į tą patį oro uostą, nereikės galvoti, kaip spėti palikti automobilį: jį grąžinti galite bet kokiu paros metu.
Naudokitės proga išsinuomoti automobilį Biarico oro uoste Biarico oro uostas (BIQ) turi ir antrąjį, ir trečiąjį pavadinimus: tai Biarico Basko arba Biarico Parmės oro uostas. Dauguma vykdomų skrydžių sezoniniai, tad oro uostas gana nedidelis, palyginti su kitais Prancūzijos oro uostais, tačiau čia vis tiek kasmet aptarnaujama apie 1 mln. keleivių. Nuo oro uosto Biaricas nutolęs 5 km – atstumas nedidelis, tačiau daug komfortabiliau jį įveikti nuomotu automobiliu. Juk taip nereikės aiškintis, kada turėtų atvykti viešasis transportas, kaip nuo stoties lagaminus nusinešti iki viešbučio, kaip nuvykti iki lankytinų objektų. Norėdami lengvos kelionės pasinaudokite automobilių nuoma Biarico oro uoste.
Kelionė kartu su auto nuoma Biarice Šalia Atlanto vandenyno esantis Biaricas yra netoli Ispanijos sienos, tad apsistoję čia, naudodamiesi Sixt rent a car paslaugomis, galėsite aplankyti ir šią šalį. Žinomiausia miesto vieta yra Rūmų viešbutis, kuris buvo pastatytas imperatorienei XIX amžiuje. Be to, tai viena nedaugelio vietų Europoje, kur galite išbandyti banglentes. Kadangi miestas – šalia vandenyno, visi turtus susikrovė daugiausia iš žvejybos – banginių ir žuvų gaudymo. Ieškote nuostabaus gamtovaizdžio? Tuomet Jums būtina pasivažinėti šalia paplūdimio – smėlis ir žydra jūra tikrai sužavės. Be to, šalia paplūdimio rasite ir Madonos skulptūrą, skirtą saugoti žvejams, ir tiltą, kurį pastatė Gustavas Eifelis – tas pats asmuo, kuris sukūrė Eifelio bokštą. Norint pamatyti visa tai ir aplankyti visą vakarinę Prancūziją pravartu išsinuomoti automobilį Biarico oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Biarritz Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Biarritz Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Biarritz Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Biarritz Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Biarritz Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 1059 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW X3M40
BMW X3M40
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)

DUK apie nuomą Biarritz Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Biarritz Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Biarritz Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Biarritz Oro uostas

Rodyti daugiau