Automobilių nuoma Bordo Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Bordo Oro uostas padalinį

Adresas

Avenue René Cassin Parking de Location, 33700 Merignac, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:30
Valstybinės šventės
07:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Bordo Oro uostas

Sixtautomobilių nuoma Bordo oro uoste Prancūzijoje (Bordeaux – Merignac Airport)

Sixtautomobilių nuoma Bordo oro uoste Prancūzijoje (Bordeaux – Merignac Airport)

Norėdami pamatyti visa, kas geriausia Prancūzijos vyno regione, būtinai pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Bordo oro uoste. Kaip ir kituose dar 104-iose pasaulio šalyse veikiančiuose Sixt rent a car kompanijos nuomos punktuose, Bordo oro uoste galėsite pasirinkti norimą automobilio tipą atsižvelgdami į savo įgeidžius. Norimą automobilio tipą galėsite užsisakyti dar greičiau, jei turite iPhone išmanųjį telefoną. Šiame nuomos punkte Jūsų lauks ne tik įprasti lengvieji automobiliai ir universalai, bet ir keturiais ratais varomi visureigiai, o jei esate pripratę važiuoti prabangiau, tuomet rinkitės kupė ar kabrioletą. Pabaigę kelionę automobilį galite palikti bet kokiu paros metu Bordo oro uosto nuomos punkte.
Patogus keliavimas pasirinkus išsinuomoti automobilį Bordo oro uoste Bordo Merinako oro uostas (BOD) – pietryčių Prancūziją aptarnaujantis tarptautinis oro uostas. Dėl palankios vietos oro uostą aplanko daugybė keliautojų: kasmet jų aptarnaujama apie 5 mln., šis skaičius oro uostą iškelia į 6 vietą pagal populiarumą. Daugiausia skrydžiai vykdomi į Europos didmiesčius ir poilsiavietes. Antrasis pavadinimas suteiktas dėl komunos, kurioje yra oro uostas. Miesto centras nutolęs 12 km, kuriuos patogu nuvažiuoti nuomotu automobiliu. Prireikus transporto priemonės padės Sixt rent a car: galėsite be didelių sunkumų išsinuomoti automobilį Bordo oro uoste.
Vietovę aplankykite su auto nuoma Bordo Šalia Garonės upės įsikūręs Bordo turi kelis alternatyvius miesto pavadinimus – Akvitanės perlas, Miegančioji gražuolė. Mieste išsaugota daug istorinių kūrinių ir jų skaičių gali pralenkti tik Paryžius. Kasmet į Bordo atvyksta turistai, norintys sudalyvauti Vinexpo vyno mugėje. Miesto istorinė dalis priklauso UNESCO pasaulio paveldo sąrašui, mat iki šių dienų išlikusi XVIII amžiaus architektūra.Naudodamiesi automobilių nuoma Bordo oro uoste galėsite nuvažiuoti ir prie Vandeninio veidrodžio – vieno gražiausių miesto vaizdų: sutemus galima matyti pastatų atspindį vandenyje. Kiti pastatai, kuriuos verta aplankyti, – Didysis teatras ir Jokūbo Šabano Delmaso tiltas. Bordo yra abipus Garonės upės, tad būtinai pasivažinėkite ir šalia jos. Jei trūksta gamtos vaizdų – pasivaikščiokite viešajame parke.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Bordo Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Bordo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Bordo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Bordo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Bordo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 2168 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)

DUK apie nuomą Bordo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Bordo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Bordo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Bordo Oro uostas

Rodyti daugiau