Automobilių nuoma Liono Sent Egziuperi Oro uost.

 

Populiariausi Liono Sent Egziuperi Oro uost.

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Liono Sent Egziuperi Oro uost. nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Liono Sent Egziuperi Oro uost. padalinį

Adresas

100 Rue d'Autriche, BP 154, 69125 Colombier Saugnieu, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
06:30 - 00:00
Št
07:00 - 00:00
Sk
08:00 - 00:00
Valstybinės šventės
08:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Liono Sent Egziuperi Oro uost.

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jei keliaujate į trečią pagal dydį Prancūzijos miestą, pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Liono Sent Egziuperi oro uoste. Šiame oro uoste veikiantis nuomos punktas padeda keliautojams nuvykti į jiems reikiamas vietas net 105-iose šalyse. Sixt rent a car veiklą pradėjo 1912 metais ir sėkmingai tęsia iki šiol. Atvykę į Liono oro uosto nuomos punktą, rinkitės automobilį pagal norimą tipą: jei norite kažko įprasto, imkite lengvąjį automobilį, universalą. Jei trokštate prabangos, rinkitės kupė, kabrioletą, o jei patogumo – visureigį (SUV). Turintys iPhone mobilųjį telefoną galės norimą automobilį užsisakyti ir telefonu, o skubantieji pasinaudoti Express counter – greitojo aptarnavimo – langeliu. Labai patogu: pasirinktą automobilį galėsite grąžinti į oro uosto nuomos punktą bet kokiu paros metu.
Išvykite iš Liono Sent Egziuperi oro uosto su Sixt rent a car Anksčiau vadintas Liono Satolas oro uostu, Liono Sent Egziuperi oro uostas (LYS) savo svečiams siūlo tarptautinius ir vietinius skrydžius. Šis oro uostas buvo pavadintas Antuano de Sent Egziuperi garbei – rašytojas buvo šio krašto gyventojas ir Antrojo pasaulinio karo lakūnas. Visiems jis geriausiai žinomas kaip Mažojo princo autorius. Šiame oro uoste yra keli terminalai, kuriuose svečiai gali apsipirkti, pavalgyti. Dar viena siūloma paslauga – išsinuomoti automobilį Liono Sent Egziuperi oro uoste. Išsinuomota transporto priemonė leis patogiai pasiekti už 20 km įsikūrusį Lioną.
Pažinkite pasaulio paveldo vietas su auto nuoma Lione Lionas gražus visais metų laikais, tačiau ypač verta jį aplankyti žiemą, kai vyksta kasmetinis keturias dienas trunkantis šviesų festivalis (Fete des Lumieres). Kino mėgėjams šis miestas žinomas kaip kinematografijos kūrėjų gimtamiestis. Prancūziją šis miestas garsina gastronominiais atradimais, istorinėmis vietomis, architektūriniais paminklais.Atvykę į Lioną, neaplenkite tokių vietų kaip Reverbere galerija – tai ypatinga fotografijų galerija, tačiau čia rasite ir skulptūrų, paveikslų. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Liono Sent Egziuperi oro uoste, važiuodami gatvėmis, matysite viduramžių kvartalus, renesanso stiliaus namus bei romėniškus griuvėsius. Būtinai pasivažinėkite šalia Ronos ir Sonos upių.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Liono Sent Egziuperi Oro uost.

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Liono Sent Egziuperi Oro uost.?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Liono Sent Egziuperi Oro uost., turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Liono Sent Egziuperi Oro uost..
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Liono Sent Egziuperi Oro uost.?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 4552 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW M440i
BMW M440i
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.

DUK apie nuomą Liono Sent Egziuperi Oro uost.

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Liono Sent Egziuperi Oro uost.?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Liono Sent Egziuperi Oro uost.?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?