Automobilių nuoma Marselio Oro uostas

 

Populiariausi Marselio Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Marselio Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Marselio Oro uostas padalinį

Adresas

BP 55 AP de Marseille, P 11, 13728 Marignane Cedex, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Kt
07:30 - 23:30
Pn
07:30 - 00:00
Št - Sk
07:30 - 23:30
Valstybinės šventės
07:30 - 23:30

Mūsų paslaugos Marselio Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vykdami į Marselio apylinkes, nepraleiskite progos pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Marselio oro uoste. Naudodamiesi Sixt rent a car paslaugomis galėsite pasirinkti lengvuosius automobilius, universalus, SUV (keturiais ratais varomus visureigius). Jei keliaujate verslo reikalais ar tiesiog mėgstate prabangą, nuomos punkte rasite ir kupė, kabrioletų. Išsirinkite tą automobilį, kuris Jums patiks labiausiai. Be to, norimą transporto priemonę bus paprasta pasirinkti, jei turite iPhone mobilųjį telefoną. Jei reikia skubiai išvykti, galite pasinaudoti itin patogiu greitojo aptarnavimo langeliu Express Counter. Jeigu Jūsų išvyka į Prancūziją baigiasi Marselio oro uoste, čia bet kuriuo paros metu galite ir palikti nuomotą automobilį.
Paranku išsinuomoti automobilį Marselio oro uoste Marselio provincijos oro uostas (MRS) veikia jau nuo 1934 metų. Šiuo metu oro uoste yra siūlomos apie 132 kryptys į skirtingus Europos miestus. Palyginti su kitais oro uostais, užimtumu šis nusileidžia tik Paryžiaus oro uostui. Marselio oro uoste svečiams paruošta ne viena jų laukimą iki skrydžio lengvinanti paslauga. Norintiems nuvykti iki Marselio miesto, pravartu pasirinkti automobilių nuomą Marselio oro uoste, nes miestas nutolęs 27 km, taigi daug patogiau šį atstumą nuvažiuoti nuomotu automobiliu, o ne viešuoju transportu. Jums visiškai neteks jaudintis dėl bagažo, grafikų – visą kelionę valdysite Jūs.
Pietų Prancūzija laukia Jūsų su Sixt rent a car Marselis, dar kartais vadinamas pietų Prancūzijos Paryžiumi, pritraukia ne vieną šalies svečią. Miestas buvo žinomas jau nuo Romos imperijos laikų ir dar ilgai išliko svarbiu mainų tašku. Šiuo metu tai yra vienas didžiausių Prancūzijos oro uostų. Su auto nuoma Marselyje lengvai galėsite pamatyti visus norimus objektus – pradedant pačiu uostu ir baigiant senamiesčiu. Nepalikite miesto nepamatę jūreivių šventojo globėjo bazilikos (Notre Dame de la Garde) su auksinės Marijos skulptūra ant stogo. Tai šventa piligrimų vieta, dažniau žinoma kaip Marselio simbolis.Išsinuomoti automobilį Marselio oro uoste verta ir todėl, kad galėsite nuvykti į kitus pietų Prancūzijos regiono miestus bei vietoves. Pietų Prancūzija žymi savo ramiu gyvenimu, nuostabiais vaizdais ir Viduržemio jūra, todėl tai puiki vieta atsigauti po įvairių darbų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Marselio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Marselio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Marselio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Marselio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Marselio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 4436 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X3M40
BMW X3M40
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW M5
BMW M5
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)

DUK apie nuomą Marselio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Marselio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Marselio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?