Automobilių nuoma Miuluzo Balio Oro uostas

 

Kelias į Miuluzo Balio Oro uostas padalinį

Adresas

Aeroport de Bale-Mulhouse, 68300 Saint-Louis, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Kt
08:00 - 21:00
Pn
08:00 - 18:00
Št
08:00 - 12:00

Mūsų paslaugos Miuluzo Balio Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Miulūzo Bazelio oro uoste Prancūzijoje (EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg)

Sixt automobilių nuoma Miulūzo Bazelio oro uoste Prancūzijoje (EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg)

Kelionę pradėti paprasta su Sixt automobilių nuoma Miulūzo Bazelio oro uoste. Net 105-iose šalyse nuomos punktus turinti kompanija Sixt rent a car suteiks patikimą transporto priemonę ir šiame oro uoste. Atvykę į Miulūzo Bazelio oro uosto nuomos punktą, rasite įvairių automobilių, kuriais galėsite patogiai keliauti Prancūzijoje. Čia paruošti ne tik lengvieji automobiliai, universalai, bet ir keturiais ratais varomi SUV (visureigiai), o reikalaujantiems daugiau prabangos palikti kupė ir kabrioletai. Asmenys, naudojantys iPhone išmanųjį telefoną, galės norimą automobilį užsisakyti kur kas greičiau. Vykstate atgal į tą patį oro uostą? Tuomet galėsite čia ir palikti automobilį: tai galite daryti bet kokiu paros metu.
*Patogiai kelionei rinkitės išsinuomoti automobilį Miulūzo Bazelio oro uoste Miūluzo Bazelio Freiburgo Europos oro uostas (MLH) priklauso Prancūzijai ir Šveicarijai, tačiau aptarnauja dar ir Vokietijoje esantį Freiburgą. Tai tarptautinis oro uostas, kuriame esančios oro linijų bendrovės skraidina į įvairius Europos miestus ir poilsiavietes. Pastatyti bendrą prancūzų ir šveicarų oro uostą buvo planuojama nuo pat 1930 metų, tačiau galiausiai jis buvo pastatytas tik 1946 metais, mat sutrukdė Antrasis pasaulinis karas. Pasirinkę pasinaudoti automobilių nuoma Miulūzo Bazelio oro uoste, galėsite aplankyti visus tris miestus: Bazelis nutolęs 3,5 km, Miulūzas – 20 km, o Freiburgas – 46 km.
Auto nuoma Miulūze – lengvai kelionei Miulūzas – miestas visai šalia Šveicarijos ir Vokietijos. Tai yra vienas didžiausių Elzaso regiono miestų. Jį garsina daugybė muziejų: garsiausi jų yra automobilių ir traukinių – tai didžiausi Europoje tokio pobūdžio muziejai. Automobilių muziejuje rasite didžiausią Europoje klasikinių automobilių kolekciją, tarp jų – ir Bugatti modelius. Traukinių muziejus, pastatyts 1961 metais, taip pat turi didžiausią traukinių modelių kolekciją. Jei nesidomite muziejais, automobiliais ar traukiniais, Miulūze galite aplankyti ir zologijos bei botanikos sodus. Archtektūros entuziastai turėtų aplankyti Šv. Etjeno bažnyčią, kuri yra pagrindinė šio miesto gotikinio stiliaus bažnyčia. Nusprendę išsinuomoti automobilį Miulūzo Bazelio oro uoste taip pat nuvykite prie Belvederės bokšto. Į jį užlipę galėsite apžvelgti visą miestą.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Miuluzo Balio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Miuluzo Balio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Miuluzo Balio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Miuluzo Balio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Miuluzo Balio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 1472 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonė
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW M5
BMW M5
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d

DUK apie nuomą Miuluzo Balio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Miuluzo Balio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Miuluzo Balio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Miuluzo Balio Oro uostas

Rodyti daugiau