Automobilių nuoma
Nimes
Žlugimas
Prancuzija // Nimes
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Nimes: Sixt automobilio nuoma internetu

Siekiate pažinti tikrąją Prancūziją? Pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Nime ir kelionės įspūdžius draugams ar šeimos nariams pasakosite dar ilgai. Nuomotis automobilį kelionėje verta, nes taip nesijaudinsite dėl viešojo transporto tvarkaraščių, patys koreguosite važiavimo maršrutą ir laiką. Apie visus šiuos privalumus dar 1912 metais pagalvojo vokietis Martinas Sixtas, įkūręs auto nuomos kompaniją „Sixt“, kurios atstovybių dabar yra ne tik Vokietijoje, bet ir 104 kitose pasaulio šalyse. Gausus nuomos punktų skaičius įrodo šios paslaugos paklausą, populiarumą ir pasitikėjimą kompanija „Sixt“. Atvykus į Prancūziją, išsinuomoti automobilį Nime visai nesudėtinga, priešingai, verta sugaišti kelias minutes tam, kad visos išvykos ar komandiruotės metu jaustumėtės patogiau.

 
 • NImes-Garons Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Nimes-Alès-Camargue-Cévennes
  30800 Saint Gilles

  Tr.14:30 - 16:00
  Pe.15:30 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Nimes Traukiniu stotis SNCF

  Sixt Automobilių nuoma
  Allée Boissy d'Anglas
  30900 Nimes

  Pi. - &#.09:00 - 17:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Kelionėje verta pasinaudoti auto nuoma

Pietuose esantis Nimas yra strategiškai patogioje vietoje: turint nuomotą automobilį galima ne tik pasiekti Viduržemio jūrą, bet ir Marselį – didžiausią pakrantės miestą. Nime ir šalia jo rasite 2 Sixt rent a car nuomos punktus. Juose galėsite rezervuoti Jums labiausiai patinkantį automobilio tipą. Abejose atstovybėse siūlomi lengvieji automobiliai, universalai, praverčiantys bet kokio tipo kelionėje. Jei visgi vykstate į komandiruotę ir norite padaryti solidų įspūdį savo verslo partneriams, galite rinktis kupė ar kabrioletą. Dar vienas pasirinkimas – visureigiai, tiks norint pasivažinėti po apylinkes. Nusprendę išsinuomoti automobilį Nime, nepamirškite patikrinti, kada jį reikia grąžinti (Nimo punktuose galima grąžinti bet kokiu paros metu).

Ką pamatyti naudojantis automobilių nuoma Nime?

Nimas dažnai vadinamas Prancūzijos Roma: šį pavadinimą miestas gavo dėl turimų statinių (Nimo arenos ir Karė rūmų), kurie buvo pastatyti Romos imperijos gyvavimo laikais. Tad jei domitės istorija, šiame mieste tikrai rasite, ką pamatyti.

Be jau minėtų Romos imperijos statinių, Nime taip pat turite aplankyti Šaltinio sodus. Jie yra visai šalia Karė rūmų. Bevaikščiodami po parką, galėsite pamatyti Baroko stiliaus skulptūras, rasite Dianos šventovės griuvėsius (dar vienas Senovės Romos palikimas). Taip pat užsukite į Archeologijos muziejų, kurio eksponatai laikomi XVII amžiaus pastate (anksčiau tai buvo Jėzuitų kolegija). Šis muziejus turi vieną didžiausių kolekcijų visoje Prancūzijoje.

Žinoma, nuomotu automobiliu galite patyrinėti ir visą pietinę Prancūziją. Nuvykite į netoliese esančius miestus, prie jūros.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas