Automobilių nuoma Nicos Oro uostas

 

Populiariausi Nicos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Nicos Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Nicos Oro uostas padalinį

Adresas

Terminal 1/Terminal 2, 06200 Nice, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Nicos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Skrisdami į Prancūzijos pietus, pasinaudokite ir Sixt automobilių nuoma Nicos oro uoste. 105-iose šalyse nuomos punktus turinti įmonė savo veiklą pradėjo 1912 metais, taigi jau daugiau nei 100 metų rūpinasi, kad keliautojams būtų patogu aplankyti skirtingas pasaulio šalis. Atvykę į Nicos oro uostą, Sixt rent a car nuomos punkte bus paruošti ne tik lengvieji automobiliai, universalai, bet ir prabangūs kupė bei kabrioletai. Jeigu nepatinka šie automobilių tipai, galite pasirinkti ir keturiais ratais varomus visureigius (SUV). Labai skubantiems nuvykti į savo viešbutį ar aplankyti Nicos apylinkes, įsteigtas ir greitojo aptarnavimo langelis. Atgal į Nicos oro uostą atvykite nuomotu automobiliu – jį grąžinti galite 24 valandas per parą.
Naudinga išsinuomoti automobilį Nicos oro uoste Jeigu teks palaukti Nicos oro uoste, laikas neprailgs. Nicos oro uostas (NCE) rūpinasi savo svečiais, todėl jame yra ne viena parduotuvė ir vieta, kur žmonės gali pasivaikščioti, pavalgyti. Trečias pagal užimtumą šalies oro uostas yra netoli Monako, todėl pasinaudoję Sixt rent a car paslaugomis galite nuvykti ir į šią šalį. Į oro uostą galima atvykti naudojantis ne vienos oro linijų bendrovės paslaugomis iš įvairių pasaulio šalių. Panorus nuvykti į pačią Nicą jums teks važiuoti 5,9 km, todėl labai paranku išsinuomoti automobilį Nicos oro uoste. Be to, jis pravers, jei norėsite aplankyti ir netoliese esančius miestelius ar nuvykti iki paplūdimio.
Auto nuoma Nicoje – Jūsų pagalbininkas Nica – pajūrio Alpių regiono sostinė kiekvieną gali nustebinti savo grožiu. Tai antras didžiausias Viduržemio jūros pakrantėje esantis Prancūzijos miestas. Prancūzija buvo svarbi vietovė Romėnų imperijoje, tad ir istorinių žinių apie Nicą galima rasti jau romėnų ir graikų raštuose. Mieste ir jo apylinkėse galite rasti nemažai romėnų ir graikų gyvenviečių pėdsakų.Pasinaudoję automobilių nuoma Nicos oro uoste, galėsite aplankyti įvairias bažnyčias. Neaplenkite ir Šv. Nikolo katedros – nuostabaus grožio ortodoksų bažnyčios. Nicoje esanti Chapelle de la Misericorde – geriausias baroko epochos pavyzdys. O jei norite sužinoti daugiau apie praeitį – nuvykite į Paleontologijos muziejų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Nicos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Nicos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Nicos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Nicos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Nicos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 7855 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW M5
BMW M5
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X3M40
BMW X3M40
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.

DUK apie nuomą Nicos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Nicos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Nicos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?