Automobilių nuoma Strasburo Oro uostas

 

Kelias į Strasburo Oro uostas padalinį

Adresas

Aéroport int. de Strasbourg, 67960 Entzheim, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr
07:30 - 22:00
An - Pn
09:00 - 22:00
Sk
15:00 - 22:00
Valstybinės šventės
15:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Strasburo Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Strasbūro oro uoste Prancūzijoje (Strassbourg Airport)

Sixt automobilių nuoma Strasbūro oro uoste Prancūzijoje (Strassbourg Airport)

Užsitikrinkite kelionės patogumus su Sixt automobilių nuoma Strasbūro oro uoste. 105-iose šalyse veikianti kompanija Sixt rent a car padeda keliautojams rasti transporto priemonę, kuri lydėtų juos iki viešbučio arba visos kelionės metu. Strasbūro oro uosto nuomos punkte Jūsų kelionei gali tikti paruošti lengvieji automobiliai ar universalai. Jei norite galingesnio automobilio, tuomet galite pasirinkti keturiais ratais varomą visureigį. Šios transporto priemonės padės pasiekti ir aplankyti visus įdomius objektus. Pabaigę kelionę galėsite automobilį grąžinti tame pačiame nuomos punkte: čia automobilį galite palikti net ir vidurnaktį.
Lankant Prancūziją, verta išsinuomoti automobilį Strasbūro oro uoste Nors įkurtas Entzheime, oro uostas vadinamas Strasbūro (SXB) dėl didesnio šio miesto  žinomumo ir svarbos. Nors oro uostas laikomas nedideliu, jame kasmet aptarnaujama apie 1 mln. asmenų. Kadangi oro uostas yra mieste, jame veikia ir traukinių stotis. Tačiau norintieji geriau planuoti savo kelionę, greičiau pasiekti norimas aplankyti vietas, dažniausiai renkasi automobilių nuomą Strasbūro oro uoste. Tad išlipę iš lėktuvo Jūs taip pat galite pasinaudoti Sixt rent a car paslaugomis ir patogiai pasiekti savo viešbutį bei kitas vietas.
Aplankykite Europos Parlamento būstinę su auto nuoma Strasbūre Didžiausias Rytų regiono miestas Strasbūras visiems žinomas dėl jame esančios pagrindinės Europos Parlamento būstinės. Tai svarbus miestas visiems Europos politikams, mat čia taip pat yra Europos Konsulas, Tarptautinis žmogaus teisių institutas. Strasbūras yra atskirtas upėmis, tad miesto centras – didžiojoje saloje. Per visą jo istoriją šiuo miestu nepasidalijo Vokietija ir Prancūzija – miestas įvairiais laikotarpiais priklausė abiem šalims. Čia rasite daug susipynusių vokiškos ir prancūziškos kultūros stilių (tai bus matyti net stebint pastatus).Pasirinkę išsinuomoti automobilį Strasbūro oro uoste, Jūs galėsite lengvai nuvažiuoti prie visų lankytinų objektų. Vienas lankomiausių – miesto viduryje stovinti katedra. Ji buvo pastatyta XV amžiuje, o lankytojus kasdien sukviečia vis dar veikiantis astronominis laikrodis, kuris pradeda skambėti 12.30 val. Jei pasiryšite užlipti visais laipteliais, galėsite pamatyti nuostabią Strasbūro panoramą. Kaip buvo minėta, Strasbūras apsuptas upių, todėl būtinai aplankykite visus tiltus. Geriausia vieta juos pamatyti – XVII amžiaus Vaubano užtvanka.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Strasburo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Strasburo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Strasburo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Strasburo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Strasburo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 756 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW M440i
BMW M440i
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Land Rover Defender
Land Rover Defender

DUK apie nuomą Strasburo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Strasburo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Strasburo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?