Automobilių nuoma Tulono-Hjero Oro uostas

 

Populiariausi Tulono-Hjero Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Tulono-Hjero Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Tulono-Hjero Oro uostas padalinį

Adresas

Boulevard Marine, 83400 Hyeres, Prancuzija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 21:30
Št
07:30 - 21:30
Sk
10:00 - 21:30
Valstybinės šventės
08:00 - 21:30

Mūsų paslaugos Tulono-Hjero Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Tulono Hjero oro uoste Prancūzijoje (Toulon – Hyeres Airport)

Sixt automobilių nuoma Tulono Hjero oro uoste Prancūzijoje (Toulon – Hyeres Airport)

Keliaukite patogiai: naudokitės Sixt automobilių nuoma Tulono Hjero oro uoste. Daugiau nei 100 metų nuomos paslaugas teikianti kompanija Sixt rent a car – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori komfortabilios kelionės. Norimą automobilio tipą galite rezervuoti internetu, o dar greičiau tai padaryti gali tie, kurie turi iPhone išmanųjį telefoną. Automobiliai, kuriuos galite pasirinkti, – lengvieji, visureigiai (SUV), universalai arba prabangūs kupė, kabrioletai. Rinkitės Jums patinkantį atisžvelgdami į transporto priemonės specifikacijas ir savo poreikius. Jei kelionę ne tik pradėsite, bet ir baigsite Tulono Hjero oro uoste, automobilį galėsite palikti nuomos punkte 24 valandas per parą.
Atskridus į Prancūziją paranku išsinuomoti automobilį Tulono Hjero oro uoste Tulono Hjero oro uostas (TLN) buvo atidarytas 1966 metais. Dauguma vykdomų skrydžių į kitus Prancūzijos, Europos ir Šiaurės Afrikos miestus yra sezoniniai. Kasmet šiame oro uoste aptarnaujama apie pusė milijono keleivių, kurie vėliau paprastai keliauja į Tuloną arba Hjerą. Oro uostas arčiau Hjero – jis tik už 3 km, o Tulonas – už 19 km. Šiuos miestus aplankyti bus itin paprasta, jei pasinaudosite automobilių nuoma Tulono Hjero oro uoste. Su Sixt rent a car nuomotu automobiliu galėsite ne tik nuvažiuoti į abu miestus, bet ir patogiai valdyti savo kelionę.
Abu miestus aplankykite su auto nuoma Tulone Tulonas – gana didelis Viduržemio jūros karinis uostas ir Varo departamento sostinė. Tai ketvirtas pagal dydį Prancūzijos miestas šalia Viduržemio jūros. Viduržemio jūra buvo itin reikšminga miesto plėtrai: Tulone buvo svarbi žvejyba, laivų statyba, žemėlapių gamyba. Šiuo metu Tulono uoste bazę įsteigusi Prancūzijos Viduržemio flotilė.Pasinaudoję proga išsinuomoti automobilį Tulono Hjero oro uoste galėsite aplankyti žymųjį ir didžiausią Europoje karinį uostą. Čia stovi ir žinomas, lėktuvus plukdantis laivas Šarlis de Golis. Šalia miesto yra ir ne vienas atokesnis paplūdimys – juos galėsite pasiekti važiuodami nuomotu automobiliu. Palikę automobilį mieste išbandykite ir miesto funikulierių, kuriuo kildami galėsite apžvelgti visą Tuloną iš viršaus.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Tulono-Hjero Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Tulono-Hjero Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Tulono-Hjero Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tulono-Hjero Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Tulono-Hjero Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 623 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW M440i
BMW M440i

DUK apie nuomą Tulono-Hjero Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tulono-Hjero Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tulono-Hjero Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Tulono-Hjero Oro uostas

Rodyti daugiau