Automobilių nuoma
Cluj Napoca
Žlugimas
Rumunija // Cluj Napoca
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Cluj Napoca: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Kluže–Napoke – patikimas sprendimas sklandžioms kelionėms. Kompanijos „Sixt“ paslaugos tiesiog sukurtos individualiems jūsų poreikiams. Maloniai pažinčiai su Rumunija galite rinktis automobilius mechaninėmis ar automatinėmis pavarų dėžėmis. Be to, „Sixt“ rent a car ypatingą dėmesį skiria naujoms verslo, ekonominės ir premium klasės mašinoms. Vairuodami išskirtinį automobilį, lengvai pasirūpinsite tiek komfortu, tiek puikiu įvaizdžiu.

 
 • Kluzo-Napokos Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Traian Vuia Street. No.149
  400397 Cluj Napoca

  Pi. - Pe.08:30 - 19:00
  &#.11:30 - 16:30

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Kluže–Napoke

Automobilių nuomos kompanija „Sixt“ – tarptautinės rinkos lyderė, Europoje sulaukianti ypatingai aukšto vertinimo. Šiame žemyne bendrovė rūpinasi išskirtinio dydžio prabangių automobilių parku. „Sixt“ auto nuoma Rumunijoje gali naudotis visi, sulaukę 18 m. amžiaus. Jums tereikia turėti tarptautines vairavimo teises ir asmens dokumentus.

Norėdami išsinuomoti automobilį Kluže–Napoke, tiesiog rezervuokite norimą mašinų grupę. Idealioms kelionės galite rinktis populiariausių gamintojų stilingus sedanus, patikimus visureigius ir komfortiškus mikroautobusus. „Sixt“ padalinio darbuotojai į sutartą vietą pristatys parinkto modelio mašiną. Aukščiausi saugumo ir kokybės standartai, taikomi šiems automobiliams – svarbus privalumas tam, kad Klužas–Napoka paliktų geriausius įspūdžius.

Moderni GPS (navigacinė) įranga, papildomas automobilio draudimas – kelios atskirai užsakomos paslaugos, kurios taip pat leis labiau mėgautis vairavimu. Nerūpestingai savarankiškai kelionei pravers ir automobilių nuoma su vairuotoju. Patogios, saugios vaikiškos kėdutės nuoma – kita naudinga paslauga, leisianti sumažinti jūsų bagažo svorį ir tinkamai pasirūpinti mažaisiais keliautojais.

Vairuokite Kluže–Napoke su „Sixt“

Rumunija – šarminga šalis, pasižyminti gera infrastruktūra. Kluže–Napoke taip pat išvystyta nebloga viešojo transporto sistema. Tačiau kelionės autobusų ir metro tinklu užtrunka, čia neišvengiama grūsties. Šių nepatogumų išvengti paprasta – tereikia pasirūpinti automobilių nuoma Kluže–Napoke.

Su „Sixt“ rent a car lengvai, greitai, saugiai ir patogiai pasieksite visus miesto kraštelius. Iš aukštai miestą pamatysite užkilę į Cetatuia – senuosius įtvirtinimus. Klužas–Napoka iš tolo žavi išskirtiniu botanikos sodu. Miesto centre apžiūrėkite gotikinį universitetą M. Korvino name, jo statulą prie Šv. Mikalojaus bažnyčios, rotušę ir kitus įspūdingus statinius.

Išsinuomoti automobilį Kluže–Napoke verta ir dėl apylinkių turtų. Turdos druskos kasykla su siurrealistinėmis pramogomis (apžvalgos ratu, pasiplaukiojimu ežere), Vadu Crisului ola, žavus etnografinis Romulus Vuia kaimelis – keli nuostabūs objektai, patiksiantys ir mažiems, ir dideliems.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas