Automobilių nuoma Tirgu Muresas Oro uostas

 

Kelias į Tirgu Muresas Oro uostas padalinį

Adresas

Aeroportul Int. Transilvania, 547612 Targu Mures, Rumunija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
09:00 - 17:30
Št
10:00 - 14:00

Mūsų paslaugos Tirgu Muresas Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Tirgu Murešo oro uoste Rumunijoje (Târgu Mureș Transylvania Airport)

SIXT automobilių nuoma Tirgu Murešo oro uoste Rumunijoje (Târgu Mureș Transylvania Airport)

Lėkite Rumunijos keliais su SIXT automobilių nuoma Tirgu Murešo oro uoste! Martinas Sixtas 1912 metais įkūręs automobilių nuomos kompanija nesitikėjo tokios sėkmės. Šiuo metu kompanija veikia net 105  – iose pasaulio šalyse. Į Top 3 Europoje patenkanti kompanija gali pasigirti vis augančiu klientų skaičiumi ir didžiausiu Premium klasės automobilių pasirinkimu. Dėl šių priežasčių išsinuomoti automobilį Tirgu Murešo oro uoste renkasi dažnas keliautojas. Šiame oro uoste Jums siūloma rinktis net iš trijų automobilio kategorijų: visureigių, universalų bei lengvųjų mašinų. Tik Jums spręsti ar kelionę nuo oro uosto pratęsite su ekonomišku ar prabangiu automobiliu. Atraskite vairavimo malonumą iš naujo, o SIXT RENT A CAR pasirūpins, kad nepaklystumėte kelyje – prireikus į pasirinktą automobilį įdiegsime GPS navigatorius. Lėkite Rumunijos keliais neskaičiuodami kilometrų, nes jie nėra ribojami!
Auto nuoma Tirgu Mureše – pasirinkimas, dėl kurio nereikia gailėtis! Tirgu Murešo oro uostas (TGM) net 14 kilometrų nutolęs nuo miesto centro, todėl pasinaudoti SIXT RENT A CAR paslaugomis yra puiki išeitis, norint greitai pasiekti miestą. Dėl tos pačios priežasties išsinuomoti automobilį Tirgu Murešo oro uoste  renkasi ir vis daugiau atvykstančiųjų. Automobilių nuomos padalinį nesunkiai pastebėti – ryškios oranžinės spalvos iškabos iškart patraukia dėmesį. Tegul automobilių nuoma Tirgu Murešo oro uoste būna Jūsų nepamirštamos kelionės po Rumuniją pradžia!
Nepamirštamasis Tirgu Murešas! Šiame mieste išties yra ką pamatyti, tiek istorijos, tiek architektūros, tiek ir gamtos mylėtojams. Apsilankykite Apollo Rūmuose, kurie pastatyti XIX a. pradžioje ir yra dekoruoti Barokinio stiliaus detalėmis. Mėgstantiems lankytis muziejuose – Tigru Murešo mieste tikrai yra iš ko pasirinkti: Etnografinis ir Liaudies meno, Istorijos, Meno, Archeologijos muziejus. Prie miesto kultūrinės dalies dar prisideda ir dailės galerijos. Aplink miestą yra daug vaizdingų vietovių ir kaimelių, todėl su automobiliu ne tik galėsite pakeliauti aplink, bet ir atrasti, kokia nuostabi gali būti Rumunija!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Tirgu Muresas Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tirgu Muresas Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Tirgu Muresas Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tirgu Muresas Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Tirgu Muresas Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 3 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)

DUK apie nuomą Tirgu Muresas Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tirgu Muresas Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Tirgu Muresas Oro uostas

    Rodyti daugiau