Automobilių nuoma Saudo Arabija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Saudo Arabija

Populiariausi Saudo Arabija

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Rijadas Oro uostas T 5 nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Saudo Arabija

Automobilių nuoma Saudo Arabijoje užtikrina saugias keliones

Automobilių nuoma Saudo Arabijoje užtikrina saugias keliones

Keliaukite po Saudo Arabiją patogiai: SIXT rent a car gali pasiūlyti įvairius klientų poreikius tenkinančius automobilių modelius. Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje verta dėl visiško komforto, mat turint mašiną kelionės planuotoju tampate Jūs pats, Jums nereikia taikytis prie viešojo transporto tvarkaraščių ar nežinomos kalbos. Ilgus metus veikianti Vokietijos automobilių nuomos kompanija SIXT šiuo metu veikia net 105 -iose pasaulio šalyse ir vien Siaudo Arabijos teritorijoje turi kelis auto nuomos punktus. Pasiryžkite kelionės pokyčiams, iš kurios grįšite pilni naujų įspūdžių! SIXT rent a car siūlo net kelis skirtingus automobilių modelius, tad rinktis tikrai yra iš ko. Pasiūla vyrauja nuo ekonomiškų transporto priemonių iki visureigių ar net mikroautobusų. Tad, ką pasiūlyti yra net pačiam išrankiausiam vairuotojui. Be to, kartu su automobiliu galėsite naudotis ir kitomis naudingomis paslaugomis. Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje galima be rūpesčių, o kartu gausite GPS navigacijos sistemą, jei yra reikalinga - vaikišką kėdutę, o kritiniu atveju net ir vairuotoją. Navigacinės sistemos padės nepaklysti nepažįstamose vietose bei rasti patogesnius kelionių maršrutus. Svarbiausia - prieš išsirinkdami automobilį perspėkite SIXT komandą apie tai, ko Jums dar prireiks komfortiškai ir saugiai kelionei.
Sudėtingas vairavimas Saudo Arabijoje Svarbiausia, kad kelionė būtų saugi. Tam svarbu suvokti kelių eismo situaciją šioje šalyje: Saudo Arabijos keliuose dominuoja 8 juostos, vairuoti reikia atidžiai; Saudo Arabija neturi nustatyto tikslaus leistino greičio keliuose. Todėl įprastų eismo taisyklių paisymas šios šalies vairuotojams nėra būdingas. Išsinuomojus automobilį Saudo Arabijoje būkite atsargūs ir itin atidūs vairuodami; mieste vidutinis greitis 80-100km/h, tačiau dažniausiai kiekvienas važiuoja taip, kaip jam yra patogiau; užmiestyje oficialiai nustatytas yra 120km/h greitis, tačiau tai nereiškia, kad jis nuolat yra paisomas. Vairavimas šioje šalyje gali būti sudėtingas ir pilnas iššūkių; taip pat gana ilgai Saudo Arabijoje buvo draudžiama vairuoti moterims. Ši teisė damoms įstatymiškai buvo suteikta tik nuo 2017 metų rugsėjo.
Saudo Arabija ir ką joje aplankyti Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje naudinga. Šalis yra viena lankomiausių dėl piligriminių kelių. Be to, Saudo Arabijoje beveik nėra geležinkelio transporto, tad išnuomotas automobilis bus daug greitesnis nei varginančios viešojo transporto paieškos ir paini jo sistema. Automobiliu galite pasiekti žymųjį Abda Dam ežerą. Šios apylinkės žavi savo išskirtiniu klimatu ir kraštovaizdžiu. Taip pat nuomota transporto priemonė padės greičiau pasiekti ir žymiąsias sostinės - Rijado- vietas. Aplankysite ne tik Karaliaus Abdulo parką ar Al Rahji didžiąją mečetę. Saudo Arabijos sostinė didelė, o vaikščiojimas pėsčiomis gerokai nuvargins. SIXT rent a car nuomotu automobiliu pasieksite ir kitus šalies miestus. Būtinai užsukite į Džidos miestą, kurį aplankę išvysite ne tik plūduruojančią mečetę, bet ir aukščiausią pasaulyje blyksintį švyturį. Šalis turi ką parodyti, tad išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje pravartu.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Saudo Arabija

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Saudo Arabija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Saudo Arabija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Saudo Arabija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Saudo Arabija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

DUK apie nuomą Saudo Arabija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Saudo Arabija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Saudo Arabija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Saudo Arabija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Saudo Arabija

Rodyti daugiau