Automobilių nuoma
Singapuras
Žlugimas
Singapuras
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Singapuras: automobilio nuoma internetu

Komfortiškos kelionės su automobilių nuoma Singapūre

##end-top-description##Patogumas ir komfortas kelionėje itin svarbus aspektas. Svajojate aplankyti Azijos gamtą? SIXT rent a car automobilių nuomos įmonės nuolat plečiasi. Nuomos padalinius galite rasti tiek Europos, tiek Azijos regionuose, tad net norint išsinuomoti automobilį Singapūre, dėl to nekils problemų. O ir Azijos gamta bus pasiekiama ranka, jei keliausite išnuomota transporto priemone, o ne autobusais ar traukiniais. Planuokite savo kelionės laiką ir kryptis, o automobilių nuomos agentūra SIXT rent a car pasirūpins, kad Jūsų kelionės būtų komfortiškos ir be didesnių rūpesčių. ##end-top-description##

Daugiau nei šimtą metų veikianti Vokietijos automobilių nuomos firma siūlo Jums naujausius automobilių modelius už geriausią kainą. Net jei Jums prireiktų kelioninio mikroautobuso ar krovininio automobilio, papildomų problemų dėl to nekils. Su SIXT rent a car automobilių nuoma veikia sklandžiai ir greitai, todėl nenuvils nei vieno kliento. Nuomos punktus galite rasti didžiausiuose pasaulio miestuose, tiek prie geležinkelio stočių, tiek prie oro uostų. Išsinuomoti automobilį Singapūre nėra sudėtinga, o papildomai suteiksime ir reikalingus priedus: vaikiškas kėdutes, GPS navigacines sistemas. Kilus poreikiui, automobilis gali būti nuomojamas su vairuotoju. Juk svarbiausia – patogumas!

Pagrindinė informacija apie eismo taisykles Singapūre

Miestas-valstybė Singapūras nėra Europos zonoje, tad ir kelių eismo taisyklės čia kiek skiriasi. Kad kelionėje neįvyktų nenumatytų atvejų, pirmiausia susipažinkite su informacija apie vairavimą šioje šalyje:

Automobiliams ir motociklams yra nustatytas leistinas greitis skirtinguose keliuose. Įprastuose keliuose vairuoti leidžiama neviršijant 50km/h greičio.

Greitkeliuose nustatytas leistinas greitis yra 70-90km/h.

Tuneliuose galioja atskiras leistinas važiavimo greitis – 50-80km/h.

Viena iš aktualiausių vairavimo taisyklių šioje šalyje – eismas vyksta kairėje kelio pusėje. Jei vairuosite transporto priemonę, kurios vairas yra kairėje pusėje, reikalaujama važiuoti tik turint apie tai įspėjantį ženklą. Tai sukels mažiau keblumų vietiniams ir Jums patiems, jei visgi sekundei sumaišytumėte kelio puses.

Singapūro vizitinė kortelė - dangoraižiai

Šis miestas valstybė nėra didelis, tačiau pėsčiomis apeiti visas žymias vietas būtų sudėtingas. Tačiau SIXT rent a car automobilių nuoma pasiruošę Jums padėti susipažinti su šiuo žaviu miestu. Išsinuomojus transporto priemonę bus ne tik lengviau apžvelgti visą miestą, bet ir planuoti kelionės tikslus. Miestas garsėja įvairiais sodais ir įspūdingais dangoraižiais išsidėsčiusiais visoje teritorijoje. Keliaudami automobiliu spėsite užsukti į žymiuosius Singapūro Botanikos sodus, aplankyti nacionalinį orchidėjų parką bei Singapūro zoologijos ir įlankos sodus. Automobiliu pasiekiamas bus ir Merlion parkas, kinų kvartalas, Marina Bay Sand prekybos centras. Automobilių nuoma Singapūre padės pažinti ir naktinį miesto gyvenimą. Užsukite į SIXT rent a car ir pasinerkite į vietoje nestovintį Singapūro gyvenimą.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas