Automobilių nuoma
Slovakija
Žlugimas
Slovakija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Slovakija: automobilio nuoma internetu

Atsipalaiduokite savo kelionėje: pasirinkite išsinuomoti automobilį Slovakijoje iš SIXT rent a car nuomos punkto. Kodėl tai verta Jūsų dėmesio? Nes Jūs galėsite palengvinti savo išvyką: tik pagalvokite, skriedami nuomotu automobiliu spėsite ne tik daugiau aplankyti šalies, bet ir privažiuosite prie objektų, kurių nesiekia viešasis transportas. Būtent šiuos privalumus ir daugiau suteikia auto nuoma.

SIXT automobilių nuoma Slovakijoje

Kompanija, besirūpinanti keliautojų patogumais ir galimybėmis važiuoti paprasčiau – SIXT rent a car buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Per daugiau nei šimtą metų, dar 104 – ios šalys pastebėjo paslaugų suteikiamus privalumus ir prisijungė prie pasaulinio tinklo. Slovakija – viena iš šių šalių. Kaip viskas vyksta? Atvykę į nuomos punktą (arba galite automobilių tipus rinktis internetu), gausite pasirinkimą iš kelių tipų. Tai gali būti ir universalūs, ir lengvieji automobiliai, skirti lengvai kelionei. Punktuose taip pat lauks keturiais ratais varomi visureigiai, skirti nuotykių ieškotojams. Taip pat galite rasti ir kupė, kabrioletų: šiuos rinkitės, jei norite itin prabangios kelionės.

Vairavimo taisyklės Slovakijoje

Natūralu, kad vairuoti automobilį galite tik jei turite tam teisę ir esate susipažinę su vietinėmis kelių eismo taisyklėmis. Slovakijos kelių eismo taisyklės ne tiek daug skiriasi nuo lietuviškųjų: eismas vis tiek vyksta dešinėje pusėje, greitis žymimas kilometrais per valandą, būtina sekti kelio ženklus ir netrukdyti kitiems vairuotojams.

Prie šių, jau įprastų taisyklių, pateikiame ir dar kelis patarimus, kad kelionė būtų sklandesnė:

kai kuriuose greitkeliuose teks mokėti, už savo mokestį gausite tai įrodantį lipduką, leidžiantį naudotis keliais;

automobilyje negali būti jokios radarus aptinkančios technikos;

leistina alkoholio norma kraujyje – nulis promilių. Vairuokite atsakingai;

nusižengus taisyklėms, gali tekti iš karto mokėti baudą (sustabdžiusiam policininkui).

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Slovakijoje?

Nors Slovakija nėra didelė, tikrai rasite, ką čia aplankyti: įvairūs kalnai, įspūdingi miestai laukia Jūsų. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Slovakijoje, pirmiausia pasukite į šalies sostinę – Bratislavą. Šiame mieste įspūdingiausias reginys: didinga pilis, stovinti ant kalno. Tam tikru laikotarpiu pilis buvo sugriauta, tačiau šiandien galime džiaugtis renovuotu variantu. Nuo pilies kalno taip pat puikiai galėsite apžvelgti visą sostinę.

Jei norite patyrinėti regioninę šalies dalį, tuomet važiuokite į Košicą. Tai miestas, menantis XIII – ąjį amžių, tad čia taip pat rasite ne vieną pastatą iš viduramžių. Miestas ypatingas tuo, kad visoje šalyje jis turi daugiausia istorinių paminklų.

Suprantama, kad šalyje būtina aplankyti ir gamtos stebuklus. Slovakijoje tai Aukštieji Tatrai. Geriausias miestelis, kuriame galite apsistoti ir grožėtis šių kalnų vaizdais – Štrbske Plesas.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas