Automobilių nuoma PortOroZo Oro uostas

 

Kelias į PortOroZo Oro uostas padalinį

Adresas

Secovlje 19, 6333 Secovlje, Slovenija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
09:00 - 19:00
Št - Sk
09:00 - 12:00
Valstybinės šventės
09:00 - 12:00

Mūsų paslaugos PortOroZo Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Portorožo oro uoste Slovėnijoje  (Portorož Airport)

SIXT automobilių nuoma Portorožo oro uoste Slovėnijoje  (Portorož Airport)

Atraskite Slovėniją ir keliaukite po šalį saugiai ir patogiai su SIXT automobilių nuoma Portorožo oro uoste! Martinas Sixtas, 1912 metais įkūręs automobilių nuomos kompaniją, nesitikėjo, kad po šimtmečio kompanijos plėtra išplis visame pasaulyje. Dabar SIXT RENT A CAR vardas žinomas net 105 – iose šalyse. Be to įmonė siūlo didžiausią Premium automobilių pasirinkimą Europoje, taip skatindama keliautojus išsinuomoti automobilį Portorožo oro uoste. Tai patogu ir paprasta! Išsirinkite savo mėgstamiausią automobilio modelį ir saugiai riedėkite kalnuotosios Slovėnijos keliais! Lengvieji, universalai, SUV ir lengvieji krovininiai – renkatės Jūs! Keliaukite be jokių apribojimų, nes kilometražas neturi jokių limitų. Susikurkite gražiausius kelionės prisiminimus su auto nuoma Portorože!
Automobilių nuoma Portorožo oro uoste: norintiems greito sprendimo! Portorožo oro uostas (POW) yra mažiausias Slovėnijos oro transporto centras, tačiau keleivių jame netrūksta. Išsinuomoti automobilį Portorožo oro uoste labai naudinga, nes jis įkurtas 6 kilometrų atstumu nuo Portorožo ir yra vos 300 metrų nuo Kroatijos sienos. Todėl jeigu norite pakeliauti ir pažinti net dviejų šalių kultūras SIXT RENT A CAR yra Jūsų išeitis. Sėskite į pasirinktos klasės automobilį vos tik nusileidus lėktuvui ir pratęskite savo kelionę po įspūdingo grožio šalį!
Portorožas  – jaukumo oazė Keliautojai į Portorožą traukia dėl idiliškos ramybės, tvyrančios šiame mieste. Lankantis čia nepraleiskite galimybės nukeliauti iki paplūdimio, kuris neretai tituluojamas vienu gražiausių Slovėnijos paplūdimių. Pasimėgaukite saule ir teliuškuojančio vandens simfonija! Rekomenduojame ne tik pasivaikščioti miesto gatvėmis, bet ir apsilankyti Rankinių muziejuje. Nors muziejus ir nėra itin didelis, tačiau eksponatai ir pateikiamos istorijos išties sužavi. Pasigrožėjus Portoražu, siūlome nuvykti ir iki Kroatijos, kadangi ji  yra visai netoli. Pamatykite dvi šalis – Slovėniją ir Kroatiją – tos pačios kelionės metu ir parsivežkite gražiausius prisiminimus! SIXT – Jūsų kelionės palydovas, leidžiantis keliauti patogiai ir greitai!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis PortOroZo Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį PortOroZo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį PortOroZo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą PortOroZo Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui PortOroZo Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 4 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

DUK apie nuomą PortOroZo Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma PortOroZo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to PortOroZo Oro uostas

Rodyti daugiau