Automobilių nuoma
Tailandas
Žlugimas
Tailandas
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Tailandas: automobilio nuoma internetu

Leiskite sau atsipalaiduoti kelionės metu: pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Tailande kompanijos SIXT rent a car nuomos punktuose. Tokia paslauga suteikia galimybę daug patogiau pamatyti šalį: valdykite savo maršrutą ir tvarkaraštį, o kai spręsite, kokius vaizdus pamatyti, neleiskite, kad Jums trukdytų atstumai. Automobilių nuomos paslaugos yra naudingos ne tik turistams, norintiems geriau pažinti šalį, bet ir verslininkams, skubantiems į susitikimus.

SIXT automobilių nuoma Tailande

Jei planuojate pasinaudoti auto nuoma, pravartu sužinoti, ką galite rinktis, nusprendę nuomotu transportu pamatyti Tailandą. Pasirinkus paslaugas iš kompanijos SIXT rent a car, gaunate galimybę pasirinkti norimą automobilio tipą, kuriuo keliausite po šalį. Įmonė, veikianti net 105 – iose šalyse, leidžia rinktis ne tik lengvuosius automobilius ar universalus. Pasirinkę kompanijos paslaugas, taip pat galėsite rinktis kupė ar kabrioletus, o jei norėsite pasivažinėti mažesniais keliukais, rekomenduojame rinktis visureigius. Naudojantis automobilių nuoma, Tailandas ir daugelis jo lankytinų objektų tampa daug lengviau pasiekiami.

Vairavimo taisyklės Tailande

Vykstantys į Tailandą žino: būtina pasidomėti vietine vairavimo kultūra, kuri kai kuriais atvejais kiek skiriasi nuo europinės. Verta pasidomėti ne tik vietinėmis kelių eismo taisyklėmis, bet ir turėti omenyje kelis patarimus, kad kelionė būtų sklandesnė:

eismas vyksta kairėje kelio pusėje, visai kaip ir Didžiojoje Britanijoje,

atidžiai stebėkite, ar Jus ruošiasi lenkti, ir patys aiškiai parodykite, jei lenksite;

lengvas garsinio signalo panaudojimas praneša apie Jūsų buvimą, tad galite tikėtis, kad dažnai tai girdėsite;

statyti automobilį galite beveik visur: kur tai bus draudžiama, bus aiškiai nurodyta;

vairuotojai ne visada sustoja sankryžose, tad per jas važiuokite atsargiai.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Tailande

Tailandas tikrai turi, ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Nuomotu automobiliu būtinai nuvažiuokite iki Bankoko – šalies sostinės. Šis milžiniškas uostamiesti žymus ne tik stipriu pramonės išvystymu, bet ir karališkaisiais rūmais, šventyklų kompleksu. Visa tai turėtumėte aplankyti savo nuomotu automobiliu.

Nuvažiuokite ir iki Ajutajos, kuri yra visai netoli Bankoko. Tai istorinis parkas, įtrauktas ir į UNESCO paveldo sąrašą. Jį lengvai pasieksite nuomotu automobiliu – reikės važiuoti tik valandą kelio nuo Bankoko. Ši vieta mena Tailando karą su Burma ir visi išlikę statiniai – tai likę nesugriauti paminklai, paversti archeologiniu parku.

Važiuojate į Tailandą su vaikais? Tiek jiems, tiek Jums patiks dramblių parkas. Tai reabilitacijos centras išgelbėtiems drambliams – atvykę, galite geriau pažinti šių gyvūnų gyvenimo būdą, o drąsiausieji galės padėti juos nuplauti ar pašerti. Tiems, kurie nori pažinti kiek pavojingesnius gyvūnus, Tailande įkurtas ir tigrų parkas.

Visa tai lengvai pamatysite nusprendę išsinuomoti automobilį Tailande.

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas