Automobilių nuoma Tailandas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Tailandas

Atraskite Tailandas

SIXT automobilių nuoma Tailande

SIXT automobilių nuoma Tailande

Leiskite sau atsipalaiduoti kelionės metu: pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Tailande kompanijos SIXT rent a car nuomos punktuose. Tokia paslauga suteikia galimybę daug patogiau pamatyti šalį: valdykite savo maršrutą ir tvarkaraštį, o kai spręsite, kokius vaizdus pamatyti, neleiskite, kad Jums trukdytų atstumai. Automobilių nuomos paslaugos yra naudingos ne tik turistams, norintiems geriau pažinti šalį, bet ir verslininkams, skubantiems į susitikimus. Jei planuojate pasinaudoti auto nuoma, pravartu sužinoti, ką galite rinktis, nusprendę nuomotu transportu pamatyti Tailandą. Pasirinkus paslaugas iš kompanijos SIXT rent a car, gaunate galimybę pasirinkti norimą automobilio tipą, kuriuo keliausite po šalį. Įmonė, veikianti net 105 - iose šalyse, leidžia rinktis ne tik lengvuosius automobilius ar universalus. Pasirinkę kompanijos paslaugas, taip pat galėsite rinktis kupė ar kabrioletus, o jei norėsite pasivažinėti mažesniais keliukais, rekomenduojame rinktis visureigius. Naudojantis automobilių nuoma, Tailandas ir daugelis jo lankytinų objektų tampa daug lengviau pasiekiami.
Vairavimo taisyklės Tailande Vykstantys į Tailandą žino: būtina pasidomėti vietine vairavimo kultūra, kuri kai kuriais atvejais kiek skiriasi nuo europinės. Verta pasidomėti ne tik vietinėmis kelių eismo taisyklėmis, bet ir turėti omenyje kelis patarimus, kad kelionė būtų sklandesnė: eismas vyksta kairėje kelio pusėje, visai kaip ir Didžiojoje Britanijoje, atidžiai stebėkite, ar Jus ruošiasi lenkti, ir patys aiškiai parodykite, jei lenksite; lengvas garsinio signalo panaudojimas praneša apie Jūsų buvimą, tad galite tikėtis, kad dažnai tai girdėsite; statyti automobilį galite beveik visur: kur tai bus draudžiama, bus aiškiai nurodyta; vairuotojai ne visada sustoja sankryžose, tad per jas važiuokite atsargiai.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Tailande Tailandas tikrai turi, ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Nuomotu automobiliu būtinai nuvažiuokite iki Bankoko - šalies sostinės. Šis milžiniškas uostamiesti žymus ne tik stipriu pramonės išvystymu, bet ir karališkaisiais rūmais, šventyklų kompleksu. Visa tai turėtumėte aplankyti savo nuomotu automobiliu.
Nuvažiuokite ir iki Ajutajos, kuri yra visai netoli Bankoko. Tai istorinis parkas, įtrauktas ir į UNESCO paveldo sąrašą. Jį lengvai pasieksite nuomotu automobiliu - reikės važiuoti tik valandą kelio nuo Bankoko. Ši vieta mena Tailando karą su Burma ir visi išlikę statiniai - tai likę nesugriauti paminklai, paversti archeologiniu parku. Važiuojate į Tailandą su vaikais? Tiek jiems, tiek Jums patiks dramblių parkas. Tai reabilitacijos centras išgelbėtiems drambliams - atvykę, galite geriau pažinti šių gyvūnų gyvenimo būdą, o drąsiausieji galės padėti juos nuplauti ar pašerti. Tiems, kurie nori pažinti kiek pavojingesnius gyvūnus, Tailande įkurtas ir tigrų parkas.Visa tai lengvai pamatysite nusprendę išsinuomoti automobilį Tailande.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Tailandas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Tailandas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Tailandas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tailandas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Tailandas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 451 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)
Kelias į „Sixt“
(4,4)

DUK apie nuomą Tailandas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tailandas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tailandas?