Automobilių nuoma Turkija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Turkija

Populiariausi Turkija

* Kainos apskaičiuotos 03.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Stambulas Oro uostas nuo 10.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Turkija

SIXT automobilių nuoma Turkijoje

SIXT automobilių nuoma Turkijoje

Vykstant į šiltus kraštus, verta palengvinti savo kelionę: pasirinkite išsinuomoti automobilį Turkijoje kompanijos SIXT rent a car nuomos punktuose. Tokia galimybė leidžia Jums valdyti savo kelionės maršrutą, patiems nuspręsti, į kurias vietas važiuosite, o kurias aplenksite. Tai itin paranku, jei į šalį atvykstate itin trumpam laikotarpiui, tačiau norite pamatyti kuo daugiau. Atsisakykite tvarkaraščių - pamatykite šalį savo laiku. Kaip ir kitose 104 -iose šalyse veikianti automobilių nuomos kompanija SIXT rent a car, taip ir Turkijoje suteiks Jums galimybę pasirinkti norimą automobilio tipą. Tai reiškia, kad kelionę galėsite tęsti Jums patinkančiu ir patogiu nuomoto automobilio tipu. Nuo 1912 metų veikianti įmonė siūlo Jums rinktis universalus ar lengvuosius automobilius, jei išsiruošėte į paprastą kelionę po Turkiją. Jei atvykote į darbo komandiruotę ar kelionei norite suteikti kiek daugiau prabangos, tuomet rinkitės kupė ar kabrioletus. Nuomos punktuose taip pat rasite ir visureigius, skirtus tiems, kurie nori geriau pažinti šalies rajonus. Visus šiuos pasirinkimus suteikia auto nuoma.
Vairavimo taisyklės Turkijoje Prieš vykstant į svetimą šalį, kur žinote, kad tikrai teks vairuoti, rekomenduojama kiek geriau susipažinti su tos šalies kelių eismo taisyklėmis. Taip galėsite lengviau užtikrinti, kad kelionė praeis kuo sklandžiau. Tad paruošėme kelis patarimus, kuriuos verta turėti omenyje vairuojant Turkijoje: važiuojant kai kuriais keliais gali tekti mokėti mokestį; ruošiantis statyti automobilį, Jus pasitiks stovėjimo aikštelių prižiūrėtojas, kuris pasirūpins, kad už stiklo būtų atitinkamas lapelis, rodantis, kiek Jūs galite stovėti; lenkite atsargiai ir tik iš kairės pusės; visuomet stebėkite, ką daro kiti vairuotojai, stenkitės jiems netrukdyti.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Turkijoje Turkija kiekvienais metais sutraukia ganėtinai daug turistų, verslo keliautojų, norinčių geriau pažinti šią šalį. Jei norite pamatyti įdomiausias Turkijos vietas, aplankykite ne tik miestus, bet ir regionines dalis, parkus.Pasirinkę išsinuomoti automobilį Turkijoje, aplankykite šalies sostinę - Ankarą. Tai miestas, jungiantis modernumą ir istoriją. Jei norite daugiau sužinoti apie šalį - užsukite į kelis iš čia esančių muziejų. Ankara palanki ir tuo, kad iš jos daug lengviau patekti į kitas, norimas aplankyti vietas.Nuvažiuokite ir į vieną seniausių pasaulio miestų: Konją. Čia pažinsite seldžiukų architektūrą, dervišų kultūrą. Jei vykstate į šalį, norėdami pailsėti, mūsų rekomendacija būtų Antalija. Šis miestas traukia ne tik nuostabiu kalnų vaizdu, bet ir paplūdimiais. Tai pilnas gyvybės miestas, kuris leis Jums pasimėgauti atostogomis.Dar viena mūsų rekomenduojama vieta: Efesas. Čia pamatysite senovės Romos imperijos griuvėsius - tai klasikinis senovės Europos metropolis.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Turkija

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Turkija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Turkija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Turkija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Turkija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 3341 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)

DUK apie nuomą Turkija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Turkija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Turkija?