Automobilių nuoma Charkovas Oro uostas

 

Kelias į Charkovas Oro uostas padalinį

Adresas

Romaschkina 1, 61031 Kharkiv, Ukrainà
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Charkovas Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Charkovo oro uoste Ukrainoje (Kharkiv International Airport)

SIXT automobilių nuoma Charkovo oro uoste Ukrainoje (Kharkiv International Airport)

Patogesnė kelionė po Ukrainą su SIXT automobilių nuoma Charkovo oro uoste. Išbandykite itin kokybiškas SIXT RENT A CAR paslaugas ir, išsirinkę savo mėgstamos klasės automobilį, pratęskite kelionę. Didžiausias automobilių pasirinkimas Europoje leidžia čia keliaujantiems asmenims džiaugtis kokybiškomis mašinomis ir mėgautis viešnage Ukrainoje. 105 – iose šalyse veikianti kompanija siūlo išsinuomoti automobilį Charkovo oro uoste. Čia galėsite rinktis iš trijų automobilio kategorijų: 4x4, lengvųjų ir universalų. Pratęskite savo kelionę ir mėgaukitės puikiu laiku! Prireikus suteiksime papildomą automobilio draudimą, įmontuosime vaikiškas kėdutes ar GPS. Tegul kelione su auto nuoma Charkove prasideda!
Išsinuomoti automobilį Charkovo oro uoste – paprasta ir nesunku! Charkovo oro uostas (HRK) pavadintas antro pagal dydį Ukrainos miesto garbei. SIXT RENT A CAR įkurtas visai šalia jo teritorijos, todėl tai patogu, jei norite pasinaudoti automobilių nuoma Charkovo oro uoste. Išsirinkite mėgstamo tipo automobilį ir lėkite Ukrainos keliais greitai ir užtikrintai. Tegul kelionė, pilna geriausių įspūdžių, prasideda!
Charkovas – turistų neatrastas miestas Atvykus į Charkovą galima ne tik pasidžiaugti puikiai išvystyta miesto infrastruktūra, bet ir pramogomis, kurių mieste tikrai gausu. Lankantis čia siūlome nuvykti į Ševčenko parką, kur galėsite pavaikštinėti ir pamatyti unikalų monumentą skirtą pabrėžti 50 lygiagrečių sutampančių su šiuo miestu. Tai reiškia, kad iš miesto išvedus paralelią liniją ji kirstų 12 šalių. Norintiems susipažinti su pagrindine miesto atrakcija siūlome nuvažiuoti iki UNESCO saugomo veidrodinio fontano. Jeigu mėgstate istoriją, nepraleiskite progos pasivažinėti senoviniais funikulieriais, kurie 70 – aisiais buvo mėgstamiausia studentų transporto priemonė. O jeigu norite sužinoti, kiek lankomame mieste laipsnių, nuvykite iki Charkovo Metrologijos Instituto sumontuoto 16 metrų termometro, kuris rodo realią lauko temperatūrą. Sutikite: juk visada smagiau atrasti turistų dar neišnaršytą vietą. Pradėkite savo kelionę dabar, kartu su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Charkovas Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Charkovas Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Charkovas Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Charkovas Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Charkovas Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

Renault Logan MCV
Renault Logan MCV

DUK apie nuomą Charkovas Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Charkovas Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Charkovas Oro uostas

Rodyti daugiau