Automobilių nuoma Kijevas Boryspilis Oro Uostas

 

Kelias į Kijevas Boryspilis Oro Uostas padalinį

Adresas

Borispol 7, 08307 Kyiv, Ukrainà
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Kijevas Boryspilis Oro Uostas

SIXT automobilių nuoma Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste Ukrainoje (Igor Sikorsky Kyiv International Airport)

SIXT automobilių nuoma Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste Ukrainoje (Igor Sikorsky Kyiv International Airport)

Netikėti atradimai Kijeve su SIXT automobilių nuoma Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste! Martinas Sixtas 1912 metais įkūrė automobilių nuomos kompaniją, kuri sulaukė didelės sėkmės ir šiandien savo veiklą yra išplėtusi net 105 – iose pasaulio šalyse. Atraskite kelionės komfortą su SIXT RENT A CAR ir patys įsitikinkite, kas pusę metų pakeičiamų automobilių kokybe ir patogumu. Nusprendus išsinuomoti automobilį Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste, tiesiog išsirinkite Jums patinkančią automobilio klasę. Ar tai bus lengvieji ar 4x4, ar universalai – sprendžiate Jūs! Pradėkite nuotykių kupiną kelionę po Kijevą ir pamatykite ne tik miestą, bet ir jo apylinkes (kilometražas nėra ribojamas). Nauji atradimai ir įspūdžiai Jūsų jau laukia – auto nuoma Kijeve!
Išsinuomoti automobilį Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste gali visi! 9 kilometrais nuo Kijevo centro nutolęs Kijevo Igorio Sikorskio oro uostas (IEVT02), dažnai dar žinomas Zhuliany vardu. Jei kelionės Jums turi būti patogios, tada automobilių nuoma Kijevo Igorio Sikorskio oro uoste tam puikiai tiks. Automobilių nuomos padalinį rasite oro uosto teritorijoje, o išsinuomotą automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas. Tas pats galioja ir norint paimti užsisakytą mašiną. Visi patogumai vienoje vietoje. Telieka keliauti ir mėgautis kelione Kijeve!
Kijevas – miestas, kuriame persipina senųjų laikų palikimas ir modernaus miesto atspalviai Ukrainos sostinė yra garsi ne tik dėl turistų pamėgtų objektų, bet ir sparčiai besivystančio verslo ir paslaugų sektoriaus. Čia vis dažniau lankosi žmonės, kurie nori investuoti į konkrečią rinką. Tačiau nesvarbu, ar Kijeve lankotės, kaip turistas ar kaip verslininkas, nepastebėti miesto įdomybių neįmanoma. Siūlome apsilankyti Šv. Sofijos katedroje, įtrauktoje į UNESCO pasaulinio paveldą sąrašą. Nuvykite iki Nepriklausomybės aikštės ir pasimėgaukite ten tvyrančia atmosfera. Apsilankykite ne tik Kijevo parkuose, bet ir skulptūrų alėjose. Pasisemkite kultūros ir atraskite Ukrainą kartu su SIXT RENT A CAR!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kijevas Boryspilis Oro Uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kijevas Boryspilis Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kijevas Boryspilis Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kijevas Boryspilis Oro Uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Kijevas Boryspilis Oro Uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

Renault Logan MCV
Renault Logan MCV

DUK apie nuomą Kijevas Boryspilis Oro Uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kijevas Boryspilis Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?