Automobilių nuoma Odesos Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Odesos Oro uostas padalinį

Adresas

Odessa International Airport, 65054 Odessa, Ukrainà
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Odesos Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Odesos oro uoste Ukrainoje (Odessa International Airport)

SIXT automobilių nuoma Odesos oro uoste Ukrainoje (Odessa International Airport)

SIXT automobilių nuoma Odesos oro uoste – kelionės patogumas, kurį galite sau leisti! Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija dabar džiugina keliautojus net 105 – iose šalyse. Teikiamų paslaugų kokybė, bendradarbiavimas su BMW koncernu ir kas pusę metų atnaujinami automobiliai skatina į Odesą atvykstančius asmenis vis dažniau pasinaudoti  SIXT RENT A CAR paslaugomis. Jei norite greitai pasiekti savo kelionės tikslą, siūlome išsinuomoti automobilį Odesos oro uoste. Galėsite rinktis iš lengvųjų, universalų ir visureigio tipo automobilių. Nuspręskite, kas taps Jūsų kelionės palydovu: ekonomiškas ar subtilią prabangą spinduliuojantis automobilis. Pradėkite savo kelionę po Ukrainą neribodami savęs, nes kilometražas neturi limitų! Atraskite net slapčiausius kampelius su auto nuoma Odesoje!
Automobilių nuoma Odesos oro uoste – išeitis, norintiems keliauti komfortiškai! Odesos oro uostas (ODS) yra įkurtas 7 kilometrų atstumu nuo trečio pagal dydį Ukrainos miesto. Dėl šios priežasties daugelis keliautojų renkasi SIXT RENT A CAR ir taip užtikrina savo kelionės patogumą. Nusprendus išsinuomoti automobilį Odesos oro uoste galėsite paimti ir grąžinti pasirinktos klasės automobilį per 24 valandas. Atraskite SIXT teikiamą patogumą ir pratęskite savo kelionę vos tik nusileidus lėktuvui. Mūsų padalinį rasite visai šalia oro uosto teritorijos. Tegul kelionė po Ukrainą prasideda!
Odesa – nuostabus miestas prie Juodosios jūros! Odesa yra vertinama ne tik kaip miestas traukiantis investuotojus, bet ir kaip kurortas, kur galima atvykti pasiilsėti. Todėl jei esate ištroškę poilsio nuvykite į paplūdimį, kur galėsite atgauti jėgas ir pasilepinti saulės spinduliais. Pailsėjus, siūlome pradėti tyrinėti miestą, kuriame yra apstu kultūrinių objektų. Grožėkitės ne tik miestą gaubiančia istorija, didingais pastatais, bet ir plytinčia žaluma aplink. Norintiems aštresnių pojūčių, rekomenduojame apsilankyti požeminiame pasaulyje – Odesos katakombose. Atraskite gražiąją Ukrainą ir susikurkite nepamirštamą laiką keliaudami su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Odesos Oro uostas
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Odesos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Odesos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Odesos Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Odesos Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 1 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)

DUK apie nuomą Odesos Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Odesos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Odesos Oro uostas

Rodyti daugiau