Automobilių nuoma Budapesto Oro uostas Term. 2

 

Populiariausi Budapesto Oro uostas Term. 2

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Budapesto Oro uostas Term. 2 nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Budapesto Oro uostas Term. 2 padalinį

Adresas

Budapest Liszt Ferenc Term. 2B, 1180 Budapest, Vengrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:45 - 00:00
Valstybinės šventės
07:45 - 00:00

Mūsų paslaugos Budapesto Oro uostas Term. 2

SIXT automobilių nuoma Budapešto Ferenc Liszt oro uoste Vengrijoje (Budapest Ferenc Liszt International Airport)

SIXT automobilių nuoma Budapešto Ferenc Liszt oro uoste Vengrijoje (Budapest Ferenc Liszt International Airport)

Vykdami į Vengrijos sostinę, lengvą kelionę padės užtikrinti SIXT automobilių nuoma Budapešto Ferenco Listo oro uoste. Nurodytame oro uoste automobilius nuomoja SIXT RENT A CAR kompanija, kurios tinklas šiuo metu išsiplėtęs net į 105 – ias pasaulio šalis. Jei norite savo kelionės metu pamatyti ne tik Budapeštą, bet ir visą centrinę Vengriją, pravartu tai daryti nuomotu automobiliu. Nuomos punkte galėsite pasirinkti iš skirtingų tipų: Jums bus siūlomi lengvieji, universalai, prabangūs automobiliai (kupė, kabrioletai) ir visureigiai. Šiuos automobilius galėsite pasirinkti ir greičiau, jei turite iPhone išmanųjį telefoną. O prireikus grąžinti, tai galėsite padaryti visą parą.
Oro uoste lauks SIXT RENT A CAR paslaugos Pagrindinis Vengrijoje Budapešto Ferenco Listo oro uostas (BUD) buvo pavadintas žymiojo kompozitoriaus garbei. Šiame oro uoste vykdomi ne tik tarptautiniai skrydžiai į kitas Europos šalis, bet ir į žemynus. Todėl jame yra dideli terminalai, aprūpinti įvairiomis paslaugomis, padedančiomis greičiau sulaukti skrydžio. Kasmet oro uoste apsilanko virš 10 mln. keliautojų. Atvykote į šį oro uostą keliaudami į Vengriją? Tuomet jei norėsite greitai pasiekti už 16 km esančią sostinę, rekomenduojama pasinaudoti automobilių nuoma Budapešto Ferenco Listo oro uoste.
Pamatykite Vengriją su auto nuoma Budapešte Ant Danubės upės krantų išsidėstęs Budapeštas – vertas kiekvieno keliautojo. Tai vienas didžiausių Europos sąjungos miestų, jame šiuo metu gyvena apie 2 mln. gyventojų. Šis miestas kupinas įspūdingų reginių, kuriuos padėjo parūpinti turtinga istorija. Visa tai pamatysite lengvai su automobilių nuoma Budapešto Ferenco Listo oro uoste.Pradėkite savo kelionę nuo Herojų aikštės. Čia galėsite pamatyti svarbių Vengrijos valdovų skulptūras. Visai šalia aikštės yra ir miesto centrinis parkas, kuriame stovi Transilvanijos pilies kopija. Šalia tos pačios aikštės stovi ir keli meno muziejai bei terminiai baseinai, garsinantys Budapeštą. Tikrai nepatartina išvykti iš Vengrijos sostinės nepasilepinus šiose voniose. Buda Jus nustebins didesne prabanga ir ramumu, pradedant nuo pilies, kurioje dabar įsikūręs istorijos muziejus. Jei trokštate ramybės, pabūkite Sigeto saloje. Vykstate su vaikais? Tuomet visai šeimai tinkama išvyka yra į zoologijos sodą.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Budapesto Oro uostas Term. 2

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Budapesto Oro uostas Term. 2?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Budapesto Oro uostas Term. 2, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Budapesto Oro uostas Term. 2.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Budapesto Oro uostas Term. 2?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 936 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

MB V-Class Aut.
MB V-Class Aut.

DUK apie nuomą Budapesto Oro uostas Term. 2

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Budapesto Oro uostas Term. 2?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Budapesto Oro uostas Term. 2?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?