Automobilių nuoma Australija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Australija

Atraskite Australija

SIXT automobilių nuoma Australijoje

SIXT automobilių nuoma Australijoje

Pamatykite šalį patogiai, kontroliuodami kelionės maršrutą ir važiavimo tempą, išvykimo laikus: pasirinkite išsinuomoti automobilį Australijoje su SIXT rent a car. Taip galėsite ne tik šalį aplankyti Jums patogiu automobiliu, bet ir būsite nevaržomi viešojo transporto tvarkaraščių. Pasirinkite automobilių nuomos paslaugas, kuriomis galėsite atsipalaiduoti, pakeliauti, o jei vykstate į verslo kelionę, ir lengvai susisiekti su partneriais, esančiais skirtingose šalies vietose. Nuo pat 1912 metų įkurta įmonė teikia automobilių nuomos paslaugas, kurios praverčia ne tik turistams, bet ir verslininkams, vykstantiems susitikti su savo partneriais. Atvykę į Jums artimiausią nuomos punktą (jie yra skirtinguose Australijos miestuose ir oro uostuose), galėsite pasirinkti Jums labiausiai pagal poreikius tinkantį automobilį: lengvąjį, universalą, kupė, kabrioletą, visureigį. Jei atvykstate vežini dideliu kiekiu brangaus bagažo, siūlome vykti į punktą, kuriame rasite lengvąjį krovininį automobilį. SIXT rent a car paslaugas verta rinktis ir todėl, kad į jas įtrauktas neribotas kilometražas, suteikiame satelitinę navigaciją ir galime parūpinti papildomą vairuotoją. Naudodamiesi šiomis paslaugomis, pamatysite Australiją patogiai.
Vairavimo taisyklės Australijoje Kelionėje, ypatingai vykstant į užsienį, yra svarbus saugumas. Todėl pieš naudodamiesi auto nuoma, susipažinkite su Australijos kelių eismo taisyklėmis. Kelis svarbiausius vairavimo punktus rasite žemiau: Kaip ir Didžiojoje Britanijoje, Australijoje eismas vyksta kairiąja kelio puse; Tarpmiestiniai regioniniai keliai turi tik kelias degalines, todėl būtina susiplanuoti sustojimą iš anksto, kad nepritrūktumėte kuro; Kai kuriose vietovėse gali būti reikalingi važiavimo leidimai; Jei Jūsų vairavimo teisės turi tik lietuvišką tekstą, Jums reikės tarptautinio vairavimo pažymėjimo; Greitis Australijoje matuojamas kilometrais per valandą: neviršykite jo.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Australijoje? Australija traukia daugelį keliautojų: tai vis dar laikoma viena iš tų egzotiškų šalių, kurias verta aplankyti ne tik dėl miestų atrakcijų, bet ir gamtos vaizdų. Daugeliui pirmiausia norisi susipažinti su kultūra, todėl nusprendę išsinuomoti automobilį Australijoje, jie iš karto patraukia į du žymiausius miestus: Sidnėjų ir Melburną. Sidnėjuje Jūsų lauks įstabusis Operos pastatas. Šiame mieste, kuris dažnai palaikomas šalies sostine (nors tikroji Australijos sostinė yra Kanbera), yra ir įžymusis Prieplaukos tiltas, kuriuo ne tik galite važiuoti, bet ir užlipti ant jo viršaus.Jei nuvyksite į Australijos Tasmanijos salą, neaplenkite Senojo ir Naujojo meno muziejaus, kuriame eksponuojama įspūdinga kolekcionieriaus Deivido Velšo kolekcija.Norite pasigrožėti australiška gamta? Tuomet turime net kelis pasiūlymus: Uluru kalva, esanti Šiaurinėje teritorijoje, taip pat šalia Adelaidės esantis Barosos slėnis, Perto paplūdimiai, kalkakmenio kolonos, dar vadinamos 12 apaštalų kolonomis. Žinoma, negalite palikti Australijos nepamatę Didžiojo Barjerinio rifo, Kvynslande. Jei turėsite galimybę, ne tik privažiavę pavaikščiokite, bet ir paplaukiokite šioje įspūdingoje gamtos vietoje.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Australija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Australija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Australija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Australija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Australija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 35483 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)

DUK apie nuomą Australija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Australija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Australija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Australija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Australija

Rodyti daugiau