Automobilių nuoma Melbourne

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Melbourne

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Melburnas Oro Uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Melbourne

„Sixt“ automobilių nuoma Melburne

„Sixt“ automobilių nuoma Melburne

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Melburne padeda susiorganizuoti nuostabią viešnagę. Nuomojamų automobilių klasė svyruoja nuo ekonomiškos iki prabangios, o kategorija – nuo komfortiško sedano iki dėmesį prikaustančio limuzino. Daugiau nei šimtmetį patirties sukaupusi tarptautinė bendrovė siūlo ir papildomų nuomos privalumų. Jie leidžia gėrėtis egzotiškąja Australija ypač patogiai. „Sixt“ rent a car – tai patikimas sprendimas smagioms atostogoms ar solidžiai verslo komandiruotei Melburne. „Sixt“ auto nuoma rūpinasi nuo 1912 m. Įmonės komanda Australijoje puikiai žino keliautojų poreikius ir užtikrina galimybę išsinuomoti automobilį Melburne ypač geromis sąlygomis. Jei kelyje kiltų neaiškumų, visuomet galite gauti informacijos norima kalba. Melburnas pasižymi aukštos kokybės keliais, todėl iš „Sixt“ asortimento galite išsirinkti jums labiausiai patinkančią automobilių kategoriją ar klasę. Kompanijos darbuotojai pagal rezervuotą kategoriją parinks geriausiai tinkantį mašinos modelį. Poilsinė, pažintinė ar verslo kelionė bus dar malonesnė užsisakius papildomų „Sixt“ paslaugų. Pati Australija ir jos miestai užima didžiulį plotą, todėl svečiams dažnai praverčia navigacinė sistema ir draudimas. Tam, kad mažieji keliautojai taip pat jaustųsi patogiai ir saugiai, su „Sixt“ mašinomis komplektuojamos vaikiškos kėdutės.
Vairuokite Melburne su „Sixt“ Aukso karštligės išaugintas Melburnas kupinas dovanų kiekvienam keliautojui. Jei domitės ekonomika, pasirūpinę automobilių nuoma Melburne būtinai pasivažinėkite po įspūdingų daugiaaukščių pilną verslo rajoną. Jis smarkiai kontrastuoja su karalienės Viktorijos laikus menančiais statiniais. Pažinti šį rafinuotą miesto istorijos etapą galite nacionaliniame Viktorijos muziejuje. Melburno savitumą taip pat pajusite ir ilsėdamiesi nuostabiuose Fitzroy soduose. Išsiilgę dabarties nuvažiuokite į šiuolaikinio Australijos meno muziejų. Nusprendę išsinuomoti automobilį Melburne, būtinai skirkite laiko australietiškoms pramogoms. Vaikams ir suaugusiems didžiulį įspūdį palieka Werribee zoologijos sodas–safaris, akvariumas su povandeniniais apžvalginiais tuneliais. Sporto entuziastams būtina apsilankyti kriketo ir regbio stadione (Melbourne Cricket Ground). Romantiškai laiką praleisite nuostabiame Yarra slėnio vynuogyne ar grožėdamiesi vandenyno vaizdu, atsiveriančiu iš Kempbelo uosto nacionalinio parko. Pasinaudoję „Sixt“ rent a car pasiūlymu, iš Melburno grįšite kupini pačių geriausių įspūdžių. Kelionė automobiliu – neabejotinai patogiausias ir smagiausias būdas šiam gyvybingam Australijos miestui pažinti.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Melbourne
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Melbourne?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Melbourne, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Melbourne.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Melbourne?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Melbourne. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,6
Remiantis 6786 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
DUK apie nuomą Melbourne
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Melbourne?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Melbourne?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Melbourne?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?