Automobilių nuoma Graz

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Graz

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Graz nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Graz

Pasinaudokite automobilių nuoma Grace

Pasinaudokite automobilių nuoma Grace

SIXT automobilių nuoma Grace – komfortas Jūsų kelionėje po Austriją! Vokiška automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR veikia jau nuo 1912 metų ir per šį laikotarpį ištobulino savo teikiamų paslaugų kokybę. Įmonės vardas šiandien žinomas visame pasaulyje, o teikiamų automobilių pasiūla yra didžiausia Europoje. Todėl išsinuomoti automobilį Grace ar kituose miestuose renkasi daug keliautojų ir patogumą vertinančių žmonių. Išsirinkite mėgstamą automobilio klasę ir važiuokite su Jūsų poreikius patenkinančiu automobiliu. Automobilio ekonomija, paprastumas ar itin didelis automobilio salonas ir prabanga – sprendžiate tik Jūs. Atraskite gražiuosius Austrijos kampelius su auto nuoma Grace! Gracas yra laikomas vienu gražiausių Austrijos miestų, todėl norint jį visą pamatyti verta išsinuomoti automobilį. Grace puikiai išdėstyti keliai ir automobilių aikštelės, todėl net centre tai nesudarys nepatogumų. Užsukite į vieną iš įmonės SIXT RENT A CAR nuomos punktų ir išsirinkite patinkančio tipo automobilį (iš anksto jį užsirezervuoti galima internetu). Norint užtikrinti maksimalų komfortą, kompanija „SIXT“ suteikia galimybę paimti ir grąžinti automobilį per 24 valandas, todėl galite neskubėti, planuoti savo laiką ir jį išnaudoti, kaip galėdami efektyviau. Nebijokite paklysti, nes į teisingą kelią Jus vėl sugrąžins automobilyje įdiegta GPS sistema. Tegul kelionė po Austriją būna patogi ir netemdoma rūpesčių!
Gracas – pietinės Austrijos perlas Nepamirštamas miestas Gracas stebina savo unikalumu, supančiu kalnų grožiu ir miesto didybe, taip būdinga visai Austrijai. Ne veltui, visas šio miesto senamiestis yra įtrauktas į UNESO pasaulio paveldo sąrašą. Lankantis šiame mieste rekomenduojame užkopti laiptais į Schlossbergo pilį. Tai takelis vedantis į 70 metrų aukštyje esančią pilį, tačiau kelias neprailgsta, nes galima grožėtis aplink supančia gamta ir atsiveriančia miesto panorama. Užkopę žavėkitės ne tik pilimi, bet ir miesto simboliu tapusiu laikrodžio bokštu. Savo pažintį su miestu galite pratęsti nuvažiuodami iki Muro upės ir apsilankydami netoliese esančioje Kunsthaus meno galerijoje, kuri garsi ne tik savo rengiamomis ekspozicijomis, bet ir išskirtiniu pastato dizainu. Žavusis Gracas ir Austrija atrandami su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Graz
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Graz?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Graz, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Graz.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Graz?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Graz. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 906 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW 1 Series
BMW 1 Series
Jaguar XE
Jaguar XE
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW X1
BMW X1
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
DUK apie nuomą Graz
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Graz?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Graz?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Graz?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Graz

Rodyti daugiau