Automobilių nuoma Austrija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Austrija

Populiariausi Austrija

* Kainos apskaičiuotos 31.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Vienos-Schwechat Oro uostas nuo 07.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Austrija

SIXT automobilių nuoma Austrijoje

SIXT automobilių nuoma Austrijoje

Jei norite, kad Jūsų kelionė būtų ne tik patogi, bet ir stilinga, pasirinkite SIXT rent a car - verta išsinuomoti automobilį Austrijoje. Naudodamiesi paslaugomis, kurios teikiamos nuo pat 1912 metų, galėsite daug geriau kontroliuoti, kada ir kaip pasieksite norimus objektus. Būtent tai ir buvo pagrindinė mintis, kuriant šias paslaugas: pasirinkite Jums patinkantį transportą, kad kelionė būtų įsimintina. Kaip ir kiekviena SIXT nuomos tinklo šalis, Austrija turi ne vieną nuomos punktą. Juos galite rasti skirtingose miestų vietose bei oro uostuose - rūpinamės, kad tik ką atskridę keliautojai turėtų pasirinkimą keliauti kaip įmanoma paprasčiau ir patogiau. Todėl ir siūlome platų automobilių tipų pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei į šalį atvykstate verslo reikalais, galite rinktis kupė ar kabrioletą, kurie padės Jums sukurti prabangaus verslininko įspūdį. Ketinate daugiau patyrinėti nežinomus šalies keliukus? Tuomet rekomenduojame keturiais ratais varomus visureigius. SIXT rent a car auto nuoma suteikia ir daugiau privalumų, tokių kaip neribojamas kilometražas, satelitinė navigacija, o prireikus, ir papildomas vairuotojas.
Vairavimo taisyklės Austrijoje Kaip ir Lietuvoje, Austrijoje važiuojama dešinėje kelio pusėje, o maksimalus leistinas greitis žymimas kilometrais per valandą. Tačiau yra keli dalykai, kuriuos verta įsidėmėti, kad kelionė Austrijoje praeitų sklandžiai: Garsinį signalą galima naudoti tik pavojaus atveju - kitu atveju galite gauti baudą (ypatingai jei nuspaudžiate jį netoli ligoninės); Būtina segėti saugos diržą - už taisyklės nesilaikymą gali grėsti ne tik bauda, bet ir naktis areštinėje; Vaikai, žemesni nei 1,5m būtinai turi būti ant specialių kėdučių, pakylų ir prisegti; Norint važiuoti greitkeliais, turite gauti specialų lipduką, nes šie keliai mokami.Prisiminkite šias taisykles važiuodami, kad nekiltų jokių keblumų keliaujant. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Austrijoje Atvykę į Austriją, būtinai aplankykite svarbiausias šalies grožybes. Šalis turi įdomią istoriją - tam tikrą laikmetį buvo imperija, o dabar yra viena turtingiausių Europos šalių. Norėdami daugiau susipažinti su šalies istoriją, turėsite bent kelias dienas praleisti sostinėje. Vienoje yra keli dėmesio verti muziejai, saugantys ne tik šalies, bet ir Europos grožybes. Čia esančiuose Cvingerio rūmuose rasite ne tik įmantrius papuošalus, bet
ir meno kūrinius, kuriais žavėjosi visa Austrijos - Vengrijos imperija, aplankykite Operos rūmus. Išvykę iš sostinės, užsukite į Hochostervitzo pilį, kuri įkvėpė pasakos ir animacinio filmo „Miegančioji gražuolė“ pilies dizainą. Kitas miestas, dažnai pritraukiantis turistus - Kremsas, išlaikęs viduramžių architektūrą. Žinoma, aplankykite ir Zalcburgą, kuris atvykėlius žavi išlikusia baroko architektūra.Natūralu, kad nusprendę išsinuomoti automobilį Austrijoje galėsite geriau pažinti ir įdomius gamtos sukurtus objektus. Vienas jų - žymioji druskų kasykla Halštate. Ši, vis dar veikianti kasykla, kasmet sutraukia turistus, norinčius pažinti, kaip gamtoje susikuria druska. Netoli šių kasyklų galite pamatyti ir krioklį, prie kurio galite įsiamžinti.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Austrija

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Austrija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Austrija, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Austrija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Austrija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 17834 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW 1 Series
BMW 1 Series
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW X1
BMW X1
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class

DUK apie nuomą Austrija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Austrija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Austrija?