Automobilių nuoma Klagenfurto Oro uostas

 

Populiariausi Klagenfurto Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Klagenfurto Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Klagenfurto Oro uostas padalinį

Adresas

Flughafenstr. 60-64, 9020 Klagenfurt, Austrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - An
08:00 - 14:00
Tr
08:00 - 15:30
Kt - Pn
08:00 - 14:00
Št
08:00 - 12:00

Mūsų paslaugos Klagenfurto Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Klagenfurto oro uoste, Austrijoje (Klagenfurt airport)

SIXT automobilių nuoma Klagenfurto oro uoste, Austrijoje (Klagenfurt airport)

Keliaujantiems į Austriją pravers pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Klagenfurto oro uoste. Minėta SIXT RENT A CAR kompanija veikia jau daugiau nei 100 metų: jie įsikūrė 1912 metais Vokietijoje, o šiuo metu jų paslaugomis naudojasi net 105 – iose šalyse. Rezervavę norimą automobilį iš Klagenfurto oro uosto jį galėsite paimti ir grąžinti 24 valandas per parą. Kokie automobiliai galimi? Šiame oro uoste galite pasirinkti ne tik lengvąjį automobilį ar universalą: čia Jūsų lauks kupė, kabrioletai, keturiais ratais varomi visureigiai ir lengvieji krovininiai automobiliai. Pasirinkus išsinuomoti automobilį Klagenfurto oro uoste, Jūs galėsite ramiai pasiekti visus įdomius kelionės taškus.
Klagenfurto oro uostas ir SIXT RENT A CAR Austrijos pietuose įkurtas Klagenfurto oro uostas (KLU) kartais taip pat vadinamas Kernteno oro uostu. Jame veikia tik dvi oro linijų bendrovės, kurių pagrindinės kryptys yra į didžiuosius Vokietijos miestus ir Austrijos sostinę. Oro uostas yra nedidelis – jame tik vienas terminalas, tačiau rasite ir nuomos paslaugų, kuriomis galėsite naudotis važiuodami į miestą. Nors iki miesto centro netoli – tik 2,8 km, pravartu pasinaudoti automobilių nuoma Klagenfurto oro uoste. Jūs galėsite lengvai pasiekti visus įdomius objektus nuomotu automobiliu. Važiuokite A2 greitkeliu, kad miestą pasiektumėte greitai.
Aplankykite vietoves su auto nuoma Klagenfurte Klagenfurtas – šeštas didžiausias Austrijos miestas. Miestas patiks norintiems pailsėti natūralioje gamtoje: jis yra šalia Vorterzės ežero ir Glano upės. Miestą supa kalvos ir kalnai, dalis kurių skiria regioną nuo Slovėnijos ir Italijos. Visus miesto ir apylinkių vietoves pamatysite lengvai pasirinkę išsinuomoti automobilį Klagenfurto oro uoste.Austrijoje ant kalvų galite pamatyti ne vieną pilį: ne išimtis ir Klagenfurto apylinkės: 20 minučių nuo miesto esančiame kaimelyje stovi Hochostervico pilis. Kad pasiektumėte pilies viršų teks lipti į kalno viršūnę, tačiau tai verta norint pasigrožėti apylinkėmis ir 860 metais statyta pilimi. Jei į Klagenfurtą vykstate su vaikais, tuomet apsilankykite Minimundus – miniatūrų pasaulyje, esančio netoli Vorterzės ežero. Tai vienas dažniausiai lankomų Klagenfurto objektų, patinkančių tiek vaikams, tiek tėvams.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Klagenfurto Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Klagenfurto Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Klagenfurto Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Klagenfurto Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Klagenfurto Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 139 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW 1 Series
BMW 1 Series
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW X1
BMW X1
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class

DUK apie nuomą Klagenfurto Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Klagenfurto Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Klagenfurto Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Klagenfurto Oro uostas

Rodyti daugiau