Automobilių nuoma Kitzbühel

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Kitzbühel

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Kitzbühel nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Kitzbühel

SIXT RENT A CAR – patogumas laiku ir vietoje

SIXT RENT A CAR – patogumas laiku ir vietoje

SIXT automobilių nuoma Kicbiuhelyje yra geras sprendimas tiems, kurie nori patogumo! 1912 metais įkurta automobilių nuomos kompanija sėkmingai tęsia savo veiklą iki šių dienų. Atraskite SIXT RENT A CAR teikiamus privalumus ir išmėginkite patogias ir naujas mašinas. Kas pusę metų naujais pakeičiami automobiliai ir didžiausias Premium klasės automobilių pasirinkimas Europoje skatina išsinuomoti automobilį Kicbiuhelyje ir kituose Austrijos miestuose. Rinkitės iš įvairių automobilių tipų ir patys spręskite, ar norite važiuoti ekonomiškais ar prabangiais modeliais. SIXT pasiūla yra pritaikyta visiems keliautojams, todėl tikrai išsirinksite savo kelionės po Austriją palydovą. Pasinaudokite auto nuoma Kicbiuhelyje jau dabar! Jeigu norite greitai ir patogiai pasiekti vieną populiariausių slidinėjimo kurortų visoje Austrijoje, tada pravartu išsinuomoti automobilį. Kicbiuhelyje įmonės „SIXT“ paslaugomis naudojasi ne vienas. Nuomos procesas itin paprastas, o važinėjimas nauju automobiliu – malonus. Pasinaudokite automobilių nuoma Kicbiuhelyje ir atraskite gražiausias šio miestelio ir apylinkių vietas. Tam, kad nepaklystumėte snieguotose Alpėse, Jūsų išsirinkto tipo automobilyje įdiegsime GPS navigacijos sistemą, todėl lengvai rasite kelius bei nuvyksite į norimą vietą greitai ir laiku. Žavingos Austrijos grožis atskleidžiamas kartu su SIXT!
Kicbiuhelis – didelis nuotykis Alpėse Nors šis Austrijos regionas itin mėgstamas slidinėtojų ir alpinistų, net ir paprastam keliautojui laikas čia neprailgs. Kicbiuhelyje nesunku atsipalaiduoti ir rasti ryšį su gamta: supantys kalnai ir grynas oras leidžia mėgautis atostogomis ir visiška ramybe. Lankydamiesi čia, nuvykite į Alpių Gėlių sodą, kuris yra laikomas vienu unikaliausių ne tik Austrijoje, bet ir visoje Europoje. Čia galėsite pamatyti daugiau nei 300 rūšių Alpėse augančių augalų. Jeigu domitės architektūra, nuvažiuokite iki išraiškingos Rokoko stiliaus bažnyčios. Norintiems patirti kažką išskirtinio, rekomenduojame nuvykti į netoliese esančią Schwarzsee vietovę, kur galėsite išsimaudyti ar paplaukioti valtele Alpių ežere. Kicbiuzžhelis yra įsikūręs ne tik nuostabios gamtos apsuptyje, bet ir itin autentiškų miestelių kaimynystėje, todėl kartu su automobiliu ištyrinėkite aplink esančias vietas bei atraskite savąją Austriją. SIXT – kai norisi atradimų ir nuotykių!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Kitzbühel
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kitzbühel?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kitzbühel, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kitzbühel.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Kitzbühel?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Kitzbühel. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 178 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW 1 Series
BMW 1 Series
Jaguar XE
Jaguar XE
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW X1
BMW X1
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
DUK apie nuomą Kitzbühel
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Kitzbühel?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kitzbühel?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kitzbühel?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Kitzbühel

Rodyti daugiau