Automobilių nuoma Vienos-Schwechat Oro uostas

 

Populiariausi Vienos-Schwechat Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Vienos-Schwechat Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Vienos-Schwechat Oro uostas padalinį

Adresas

Mietwagenzentrum, Objekt 134, 1300 Wien-Schwechat, Austrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
06:00 - 23:30
Št
08:00 - 20:00
Sk
08:00 - 23:30
Valstybinės šventės
08:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Vienos-Schwechat Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Vienos oro uoste – prabanga ir ekonomija, telpanti viename žodyje! 1912 metais Martino Sixto įkurta kompanija sėkmingai veikia iki šių dienų ir savo veiklą yra išplėtojusi net 105-iose šalyse! Vokiškas dėmesys klientui ir glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu užtikrina, kad teikiamų paslaugų kokybė bus itin aukšta. Norėdami išsinuomoti automobilį Vienos oro uoste galėsite rinktis iš kupė, lengvųjų, kabrioletų, universalų ir SUV automobilių. Prireikus Jums bus suteiktos ir kitos papildomos paslaugos: galėsite gauti ir GPS navigatorių, vaikišką kėdutę ar užsisakyti asmeninio vairuotojo paslaugą. Riedėkite Austrijos keliais nevaržydami savęs, nes kilometražas neribojamas! Sixt rent a car – kai reikia užtikrinto palydovo kelyje!
Auto nuoma Vienoje – greita ir patogu! Tarptautinis Vienos oro uostas (VIE) – didžiausias, toli nuo miesto esantis oro uostas, todėl automobilių nuoma Vienos oro uoste – puiki išeitis! Sixt rent a car nori Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl siūlo automobilį išsirinkti naudojantis savo iPhone telefonu. Be to, įrengti Exspress Counter langeliai padės greitai išsinuomoti automobilį Vienos oro uoste ir negaišti laiko eilėse. Pamirškite galvos skausmą dėl kelyje susidariusių kamščių ir vėluojančio lėktuvo, nes automobilį pasiimti ir grąžinti galėsite per 24 valandas. Taip paprasta ir patogu. Tegul kelionė išvajotoje Austrijoje prasideda!
Viena – istorinės atminties miestas Mocarto gimtinė ir didinga karališkos architektūros statinių bei didingos nuotaikos sklidina atmosfera paperka kiekvieną, kuris lankosi Vienoje. Miestas gana didelis, jį sunku apeiti pėsčiomis, taigi išsinuomoti automobilį Vienos oro uoste – išmintingas sprendimas. Aplankykite garsiuosius Habsburgų dinastijos Šionbruno rūmus ir pasivaikščiokite didžiuliame rūmų sode, kur rasite ne tik preciziškai sutvarkytą aplinką, bet ir galėsite pasidžiaugti egzotiniais gyvūnais, gyvenančiais rūmų teritorijoje įsikūrusiame zoologijos sode. Mėgstantiems pramogas rekomenduojame nuvykti iki atrakcionų parko Prater, kuris veikia ištisus metus. Austrija – istorinis ir daugybę architektūrinių paminklų turintis miestas – nuostabi – tokia, kokią turi pažinti kiekvienas. Išbandykite Sixt paslaugas dabar!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Vienos-Schwechat Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vienos-Schwechat Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vienos-Schwechat Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vienos-Schwechat Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Vienos-Schwechat Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 5345 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 1 Series
BMW 1 Series
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Jaguar XF
Jaguar XF
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
BMW X1
BMW X1

DUK apie nuomą Vienos-Schwechat Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vienos-Schwechat Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vienos-Schwechat Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?