Automobilių nuoma Zalcburgo Oro uostas

 

Populiariausi Zalcburgo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Zalcburgo Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Zalcburgo Oro uostas padalinį

Adresas

Christian-Doppler-Platz, 5020 Salzburg, Austrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 20:00
Št - Sk
08:00 - 19:00
Valstybinės šventės
08:00 - 19:00

Mūsų paslaugos Zalcburgo Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Zalcburgo oro uoste, Austrijoje (Salzburg airport)

SIXT automobilių nuoma Zalcburgo oro uoste, Austrijoje (Salzburg airport)

Keliaukite savo sąlygomis su SIXT automobilių nuoma Zalcburgo oro uoste. Šiame oro uoste ir dar 105 – iose šalyse veikianti SIXT RENT A CAR kompanija teikia nuomos paslaugas jau nuo pat 1912 metų (tuomet įsikūrė Vokietijoje). Atvykę į Austriją, o tiksliau, į Zalcburgo oro uostą, norimą automobilį galėsite pasirinkti naudodamiesi iPhone išmaniuoju telefonu, o pačią transporto priemonę paimti Jums patogiu paros metu. Čia galėsite pasirinkti iš norimų automobilių: tai lengvieji, universalai, visureigiai (SUV). Jei keliaujate verslo reikalais, tuomet rekomenduojame rinktis kupė ar kabrioletą. Jei nusprendėte į kelionę atsivežti daugiau bagažo, tuomet rinkitės lengvąjį krovininį automobilį.
Išsinuomoti automobilį Zalcburgo oro uoste – tinkamas pasirinkimas Antras didžiausias Austrijoje tarptautinis Zalcburgo oro uostas (SZG) pavadintas Wolfgango Amadėjaus Mocarto garbei. Oro uoste yra du terminalai, kuriuose galėsite praleisti laiką laukdami savo skrydžio. Veikiančios oro linijų bendrovės skraidina keleivius į įvairius Europos miestus, o daug sezoninių skrydžių skirti ieškantiems, kur pailsėti. Norite Zalcburgo miesto centrą pasiekti greitai? Tuomet rinkitės automobilių nuomą Zalcburgo oro uoste: taip miestą, esantį už 11,5 km pasieksite vos per penkiolika minučių, jei važiuosite A1 greitkeliu. Nuomotu automobiliu galėsite nuvykti ir į Vokietiją, nes oro uostą nuo sienos skiria tik 2 km.
Auto nuoma Zalcburge – Jūsų paslaugoms Zalcburgas – ketvirtas didžiausias Austrijos miestas. Jo pavadinimas išvertus reiškia Druskos tvirtovė, nes anksčiau pro miestą upe buvo gabenamos druskos baržos. Miestas žymus ir tuo, kad čia buvo statomas Muzikos garsų filmas. Miestą ir jo visas įžymybes lengvai pamatysite pasirinkę išsinuomoti automobilį Zalcburgo oro uoste.Nuvykę į Zalcburgą, būtinai aplankykite senamiestį, kuriame gimė ir vėliau gyveno Wolfgangas Amadėjus Mocartas. Šiuo metu jo gimtuosius ir vėlesnius namus galima aplankyti turistams. Šioje vietoje taip pat rasite ir miesto muziejų, kuriame galėsite daugiau sužinoti apie šios vietovės istoriją. Daug turistų traukia ir Zalcburgo katedra, kuri ne vieną kartą buvo atstatyta. Atkreipkite dėmesį į skirtingas skulptūras, esančias ant katedros. Jei esate Muzikos garsų gerbėjas, tuomet naudodamiesi SIXT RENT A CAR būtinai apsilankykite Helbruno pilyje, kurioje buvo filmuojama daugelis filmo scenų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Zalcburgo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Zalcburgo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Zalcburgo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Zalcburgo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Zalcburgo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 1364 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW 1 Series
BMW 1 Series
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
BMW X1
BMW X1
Jaguar XF
Jaguar XF
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer

DUK apie nuomą Zalcburgo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Zalcburgo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Zalcburgo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Zalcburgo Oro uostas

Rodyti daugiau