Automobilių nuoma Insbruko Oro uostas

 

Populiariausi Insbruko Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Insbruko Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Insbruko Oro uostas padalinį

Adresas

Fürstenweg 180, 6026 Innsbruck, Austrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 16:00
Št - Sk
08:00 - 16:00

Mūsų paslaugos Insbruko Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Insbruko oro uoste – patogi ir maloni kelionė Austrijoje! Išbandykite laiko patikrintas Sixt rent a car paslaugas. Net 105 šalyse veikianti kompanija tikrai turi ką pasiūlyti kokybės ir prabangos ieškantiems klientams. Jums tereikia pasirinkti, kokio tipo automobilį norite vairuoti. Rinkitės iš lengvųjų, universalų, kupė, kabrioletų, 4x4 arba lengvųjų krovininių. Subtili prabanga ar delikati ekonomija – visai nesvarbu, nes Sixt savo automobilius atnaujina kas pusę metų, todėl Jums teks vairuoti tik itin aukštos kokybės ir kruopščiai prižiūrėtą transporto priemonę. Lėkite kalnuotais Austrijos keliukais pasinaudoję auto nuoma Insbruke!
Automobilių nuoma Insbruko oro uoste – tai, ko Jums reikia! Išsinuomoti automobilį Insbruko oro uoste (INN) – ypač paprasta! Pasinaudokite savo iPhone išmaniuoju telefonu ir išsirinkite norimos klasės transporto priemonę dar neišlipę iš lėktuvo. Kranebitten pavadinimu dar žinomas oro uostas yra 4 kilometrus nutolęs nuo miesto centro, todėl Sixt rent a car – puikus sprendimas, norint greitai pasiekti miestą ir keliauti po visą šalį. Nustokite nerimauti dėl laiko, nes paimti ir grąžinti automobilį galite per 24 valandas. Tai, ko reikia kiekvienam: dėmesys klientui ir aukšta kokybė nuo pat pirmų minučių!
Išnaršykite Austriją pasinaudoję Sixt automobiliais Insbrukas paprastai tarp keliautojų žinomas kaip slidinėjimo kurortas, todėl pasirinkus žiemos pramogas nuvykti iki konkrečios slidinėjimo bazės labai patogu. Vis dėlto jei norite nukeliauti į patį miestą – Sixt automobilių nuoma taip pat idealus sprendimas! Užburianti miesto atmosfera vyrauja ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir visus metus. Tirolio žėmės sostinė, apsupta Alpių, harmonizuoja vien vaikštant spalvingais namukais pasipuošusiomis gatvėmis. Ir nors tai labiau atsipalaidavimo miestas, tiems, kurie užmiršę skubėjimą ir ieško poilsio, pramogų vis tiek apstu. Nuvykite iki miesto bokšto ir užkopkite į pačią viršūnę – atsiverianti miesto ir kalnų panorama neleis pamiršti vaizdo dar ilgai! Stebinanti ir neatrasta Austrija. Jums tereikia išsinuomoti automobilį Insbruko oro uoste ir galėsite mėgautis kelione ne tik šiame turistų pamėgtame mieste, bet ir visoje šalyje!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Insbruko Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Insbruko Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Insbruko Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Insbruko Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Insbruko Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,2
Remiantis 868 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,4)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,3)
Kelias į „Sixt“
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 1 Series
BMW 1 Series
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW X1
BMW X1
Jaguar XF
Jaguar XF

DUK apie nuomą Insbruko Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Insbruko Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Insbruko Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Insbruko Oro uostas

Rodyti daugiau