Automobilių nuoma Linco-Hersingo Oro uostas

 

Populiariausi Linco-Hersingo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 02.06.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Linco-Hersingo Oro uostas nuo 09.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Linco-Hersingo Oro uostas padalinį

Adresas

Car Rental Center, 4063 Linz-Hoersching, Austrija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 16:00

Mūsų paslaugos Linco-Hersingo Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Linco oro uoste, Austrijoje (Linz airport)

SIXT automobilių nuoma Linco oro uoste, Austrijoje (Linz airport)

Kelionės po Austriją patogumams išlaikyti paranku rinktis SIXT automobilių nuomą Linco oro uoste. Šiame oro uoste veikianti SIXT RENT A CAR kompanija nuomos paslaugas teikia jau nuo pat 1912 metų – tai daugiau nei 100 metų patirtis. Ir tai galima matyti iš to kaip išsiplėtė kompanijos tinklas – pradėjusi Vokietijoje, šiuo metu nuomos paslaugas teikia 105 – iose šalyse. Atvykę į Linco oro uostą, galėsite rinktis arba lengvuosius automobilius, arba universalus. Jei automobilį rezervavote, jį paimti ir grąžinti galėsite Jums patogiu paros metu – net vidury nakties. Pasinaudokite proga išsinuomoti automobilį Linco oro uoste, kad galėtumėte lengvai keliauti.
SIXT RENT A CAR paslaugos Linco oro uoste Dar vadinamas Mėlynosios Danubės Linco oro uostas (LNZ) yra netoli trečio didžiausio Austrijos miesto. Oro uoste veikia 6 oro linijų bendrovės, skraidinančios keleivius į įvairius Europos didmiesčius ir poilsiavietes (šie skrydžiai sezoniniai). Oro uostas yra nedidelis – jame tik 11 vartų, tačiau atvykę čia galėsite ramiai pasivaikščioti esančiose parduotuvėse, apsilankyti kavinėse. Jei norite greitai pasiekti miesto centrą, esantį už 12,6 km, pravartu išsinuomoti automobilį Linco oro uoste. Norėdami pasiekti miestą, važiuokite B139 greitkeliu. Taip miestą turėtumėte pasiekti per maždaug 20 minučių.
Pažinkite miestą su auto nuoma Lince Austrijos šiaurėje esantis Lincas įsikūręs prie pat Danubės upės ir traukia turistus daugeliu lankytinų objektų. Miestas žymus ir tuo, kad čia gyveno įvairios Austrijos įžymybės: čia gyveno kompozitorius Mocartas, gimė mokslininkas Kepleris. Todėl naudojantis automobilių nuoma Linco oro uoste galėsite greitai aplankyti miesto įžymybių gimtuosius namus.Atvykę į Lincą, būtinai aplankykite pilies muziejų. Pilis įsikūrusi prie upės, o užsukę į jos muziejų, galėsite daugiau sužinoti apie vietos istoriją. Netoli pilies stovi ir šv. Martyno bažnyčia, kurios statymo metu buvo panaudota ir Romos imperiją menanti siena. Išlikusias jos skulptūras galite pamatyti bažnyčioje. Jei domitės menu, tuomet būtinai aplankykite Lentos muziejų, kuris buvo atidarytas 2003 metais. Nuo pat atidarymo ši vieta tapo viena svarbiausių Austrijos meno galerijų. Galiausiai aplankykite ir naująją katedrą.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Linco-Hersingo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Linco-Hersingo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Linco-Hersingo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Linco-Hersingo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Linco-Hersingo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW X1
BMW X1
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 1 Series
BMW 1 Series

DUK apie nuomą Linco-Hersingo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Linco-Hersingo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Linco-Hersingo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Linco-Hersingo Oro uostas

Rodyti daugiau