Automobilių nuoma
Manama
Žlugimas
Bahreinas // Manama
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Manama: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Menamoje iš „Sixt“ – patogi, greita ir lanksti. Didžiulis prabangių mašinų parkas leidžia kelionėms pasirinkti idealiai tinkantį automobilį. „Sixt“ atstovybėje Menamoje galite rezervuoti sedaną, miniveną, visureigį ar kitokią automobilių kategoriją. Kompanijos komanda parinks jums geriausiai tinkantį modelį – nuo ekonomiško ir talpaus iki ypač prabangaus. Skirtingų automobilių gausa „Sixt“ rent a car padaliniuose leis lengvai atrasti geriausią variantą tiek šeimos atostogoms, tiek verslo perkėlimui į Bahreiną.

 
 • Bahrain Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Building 200 Road 2403 Blk 224
  75104 Muharraq

  Pi. - Se.00:00 - 24:00
  Nedarbo diena00:00 - 24:00

  Paėmimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Manama Juffair

  Sixt Automobilių nuoma
  Shabab Avenue Bldg 19 Road 462
  75104 Manama

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Menamoje

Bahreinas pasižymi gerais, nuosekliai platinamais keliais. Sprendimas išsinuomoti automobilį Menamoje leidžia nevaržomai mėgautis šiuo šalies privalumu. Dar daugiau vairavimo malonumo galite patirti iš anksto užsisakę papildomų „Sixt“ paslaugų. Jei Menamos keliai pažįstami menkai, pravers nepriekaištingai veikianti GPS įranga. Tam, kad jaustumėtės visiškai saugiai, naudingas papildomas automobilio draudimas. Vaikų komfortą užtikrinsite kartu su auto nuoma užsisakę saugias automobilines kėdutes. Jei norite sutaupyti laiko ir jaukiai mėgautis pro šalį bėgančiais vaizdais, tam puikiai tiks automobilių nuoma su vairuotoju.

„Sixt“ paslaugas teikia jau daugiau nei šimtmetį. Didžiulė kompanijos patirtis – rimtas motyvas jaustis saugiai iškilus bet kokiam rūpesčiui. Susisiekę su „Sixt“ atstovais, visuomet sulauksite naudingos informacijos pasirinkta kalba.

Vairuokite Menamoje su „Sixt“

Menama – charizmatiška ir jauki Bahreino sostinė. Būdamas svarbiausių šalies įvykių epicentre, miestas nestokoja valdininkų dėmesio. Platūs, tvarkingi keliai leidžia naudotis automobilių nuoma Menamoje saugiai, patogiai ir išties maloniai. Pasinaudoję ypatingu „Sixt“ rent a car pasiūlymu, pasinaudokite proga aplankyti įspūdingiausias miesto vietas. Viena tokių – Menamos turgus (souk). Puikiems pirkiniams iš didžiulės, arabiška dvasia alsuojančios prekyvietės tikrai prireiks vietos bagažinėje.

Ieškodami kai ko vertingo, skirkite laiko pakrantėms. Čia galite ne tik pasimėgauti saulės voniomis, bet ir išmėginti sėkmę perlų medžioklėje. Išsinuomoti automobilį Menamoje verta ir dėl patogių kelinių į apylinkes. Netoli nuo miesto išvysite stebuklą – vidury dykumos žaliuojantį Gyvybės medį. Pasivažinėkite ir po pačią sostinę. Čia į dangų remiasi statiniai, dėl kurių pasaulyje žinomas pats Bahreinas: Barbaro šventykla, didžioji Al–Fateh mečetė, Qual‘at Al Bahrain archeologinis palikimas, šeicho Isos Bin Ali namas. Vairuodami patogų „Sixt“ automobilį, visiems šiems reginiams galėsite skirti tiek laiko, kiek tik geis širdis.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas