Automobilių nuoma
Gent
Žlugimas
Belgija // Gent
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Gent: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Gente – patogumas ir nepamirštami įspūdžiai. Išbandykite Martino Sixto daugiau nei prieš šimtmetį įkurtos automobilių nuomos kompanijos „Sixt“ paslaugas ir prisijunkite prie didelio patenkintų klientų rato. SIXT RENT A CAR yra nenugalimas lyderis gimtojoje Vokietijoje ir konkurencingas rinkos varžovas Europoje. Įmonė kas pusę metų pakeičia automobilius naujais, todėl galite būti tikri, kad važiuosite su naujausiais, aukštos kokybės automobiliais. Bendradarbiavimas su BMW ir plati automobilių pasirinkimo galimybė skatina žmonės vis dažniau išsinuomoti automobilį Gente! Rinkitės ekonomiškus arba prabangą atspindinčius automobilius. Šiuo metu Gente „Sixt“ nuomos punkte galima rinktis net iš 5 automobilių tipų. Keliaukite neskaičiuodami nuvažiuotų kilometrų, nes tai neturi apribojimų. Pažinkite Belgiją ir gražųjį Gentą kartu su SIXT!

 
 • Gentas

  Sixt Automobilių nuoma
  Kortrijksesteenweg 1127c
  9051 Gent

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Gente – išmintingas sprendimas

Gentas – tai labai jaukus ir viduramžiška dvasia alsuojantis miestas. Jame puikiai išvystyta kelių infrastruktūra, todėl čia ypač patogu keliauti automobiliu. Atvykite į „Sixt“ padalinį ir pasinaudokite automobilių nuoma. Gente Jums bus pasiūlytos ir kitos paslaugos tokios, kaip vaikiškos kėdutės ar papildomas automobilio draudimas. Tam, kad nepaklystumėte, pasinaudokite GPS navigatoriumi, kuris parodys greičiausią kelią ir padės nepaklysti svečioje šalyje. Keliaukite patogiai ir patys rinkitės maršrutą – auto nuoma Gente!

Gentas – Belgijos perlas

Vienu gražiausių Belgijos miestų tituluojamas Gentas tokį vardą užsitarnavo ne veltui. Šiuo miestu žavisi tiek turistai, tiek ir verslo reikalais čia besilankantys žmonės. Aplankykite čia esančią grafų pilį: šimtametis statinys pakerės savo didingumu, o jį supanti upė tik dar labiau sustiprins įspūdį. Vienas ryškiausių Gotikos stiliaus pavyzdžių, esančių Gente, yra miesto katedra, tad vaikščiodami centrinėje miesto dalyje skirkite laiko pasigrožėjimui šiuo unikaliu architektūros šedevru. Norintiems susipažinti su kasdieniu vietinių ritmu patariame apsilankyti miesto turguje, kuris pradėjo veikti dar XVIII amžiuje. Čia paragausite ir galėsite įsigyti belgų pagamintų produktų, konditerijos gaminių ir, žinoma, garsaus belgiško šokolado. Miesto autentiškumą atraskite mažose parduotuvėlėse: jose rasite sendaikčių, rankų darbo suvenyrų, maisto, saldumynų ir pan. Susipažinkite su neatrasta Belgija ir vijokliais bei spalvingais pastatais puoštu Gentu. SIXT RENT A CAR Jūsų kelionės palydovas!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas