Automobilių nuoma Belgija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Belgija

Atraskite Belgija

SIXT automobilių nuoma Belgijoje

SIXT automobilių nuoma Belgijoje

Mėgaukitės savo kelione su SIXT rent a car - tai garantija, jei nusprendėte išsinuomoti automobilį Belgijoje. Bus daug paprasčiau kontroliuoti savo kelionės planus, jei į kelionę vyksite nuomotu transportu: galėsite pamiršti apie autobuso laukimą, tvarkaraščių paiešką ir nuolatinį nerimą, ar viešasis transportas nuveš Jums į reikiamą vietą. Tiesiog pasirinkite auto nuomą ir galėsite ramiai važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu: beliks tik išsirinkti norimą maršrutą ir nuspręsti, kada norite jo laikytis. Jei automobilių nuoma svetimoje šalyje naudojatės retai arba pirmą kartą, gali būti, kad praleidote galimybę palengvinti sau kelionę. Pasirinkus SIXT rent a car, galėsite Belgijos gatvėmis važiuoti Jums patinkančiu automobilio tipu, pritaikytu pagal Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jei ketinate išbandyti kiek prastesnius kelius aplankydami Belgijos nuošalesnes vietas, tuomet rekomenduojame rinktis visureigį, varomą keturiais ratais. Norite atkreipti vietinių dėmesį? Tuomet pasirinkite vairuoti kabrioletą ar kupė: šie prabangūs automobiliai ne tik patogūs, bet ir greitai nuveš iki kelionės tikslo. Taip pat galite rinktis lengvuosius (paprastus ar krovininius automobilius, universalus. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Belgijoje, gausite ir įvairias naudas: daugiau kilometrų, navigaciją.
Vairavimo taisyklės Belgijoje Vykstant į Belgiją, ypatingai jei joje nebuvote, būtina pasidomėti kelio eismo taisyklėmis. Juk tik taip galėsite būti užtikrinti dėl savo saugumo. Nors Belgijoje taip pat kaip ir Lietuvoje greitis žymimas kilometrais per valandą, o važiuojama dešinėje pusėje, yra keli dalykai, kuriuos verta atsiminti kelionės metu: Būtina duoti kelią važiuojantiems iš dešinės gatvės; Negalima lenkti šalia geležinkelio, perėjų; Garsiniai signalai turi būti spaudžiami kuo trumpiau (nebent yra pavojinga situacija), nakties metu reikėtų mirksėti žibintais.Kaip ir Lietuvoje, miestuose ir apgyvendintose vietose greitis yra iki 50 km/val, o gyvenamuosiuose rajonuose - iki 20 km/val. Baudos prasideda nuo 50 eurų, todėl pravartu visuomet laikytis taisyklių. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Belgijoje Viena iš Beniliukso valstybių - Belgija, turbūt geriausiai žinoma dėl čia esančios Europos Sąjungos komisijos būstinės, kasmet sutraukia turistų iš viso pasaulio. Didelė dalis jų ilgiau svečiuojasi šalies sostinėje - Briuselyje. Čia visi atvyksta ne tik geriau susipažinti su ES ar NATO institucijomis, bet ir pamatyti žymiąsias skulptūras, architektūrinius pastatus. Viena žinomiausių skulptūrų - Maneken Pis, esanti Didžiojoje aikštėje. Šioje aikštėje rasite ir miesto muziejų, gildijų pastatus bei miesto rotušę.Žinoma, turėtumėte aplankyti ir kitus miestus: vienas jų, vadinamasis šiaurės Venecija, yra Briugė. Čia būtinai paplaukiokite kanalais, o jei atvyksite ne tokiu tinkamu metu, pasivažinėkite po Briugės ar šalia esantį Gento miestelį, kuriame yra Gravenstynas - viduramžių pilis. Norite daugiau sužinoti apie Pirmą pasaulinį karą? Tuomet nuvykite į Flamandų laukų muziejų Lakenhalene. Džiaukitės savo kelione be rūpesčių su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Belgija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Belgija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Belgija, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Belgija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Belgija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,6
Remiantis 8003 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW M135i Aut.
BMW M135i Aut.
MINI Electric (100% Electric)
MINI Electric (100% Electric)
BMW i3 Aut. (100% Electric)
BMW i3 Aut. (100% Electric)
BMW iX (100% Electric)
BMW iX (100% Electric)
Maserati Levante
Maserati Levante
BMW 4 Series Coupé Aut.
BMW 4 Series Coupé Aut.
BMW 2 Series Active Tourer Hybrid Aut.
BMW 2 Series Active Tourer Hybrid Aut.
BMW 840 Grand Coupé
BMW 840 Grand Coupé
DUK apie nuomą Belgija
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Belgija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Belgija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Belgija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Belgija

Rodyti daugiau