Automobilių nuoma Bruxelles

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Bruxelles

Patogumo ir kokybės duetas – tai SIXT automobilių nuoma Briuselyje! Išbandykite SIXT RENT A CAR paslaugas ir įvertinkite daugiau nei šimtmetį teikiamų Vokietijos kompanijos paslaugų kokybę. Rinkitės net iš 5 automobilių tipų ir keliaukite taip, kaip Jums patinka: ekonomiškai arba prabangiai. SIXT veikia daugiau nei 100 pasaulio valstybių, ir turi didžiausią automobilių nuomos parką Europoje. Prisijunkite prie mūsų klientų gretų jau dabar: išsinuomoti automobilį Briuselyje visai nesudėtinga! Pradėkite arba, galbūt, pratęskite savo kelionę Briuselyje su naujausiais automobilių modeliais. Atraskite vairavimo malonumą iš naujo ir pamatykite gražiąją Belgiją!   Auto nuoma Briuselyje – skirta kiekvienam

Patogumo ir kokybės duetas – tai SIXT automobilių nuoma Briuselyje! Išbandykite SIXT RENT A CAR paslaugas ir įvertinkite daugiau nei šimtmetį teikiamų Vokietijos kompanijos paslaugų kokybę. Rinkitės net iš 5 automobilių tipų ir keliaukite taip, kaip Jums patinka: ekonomiškai arba prabangiai. SIXT veikia daugiau nei 100 pasaulio valstybių, ir turi didžiausią automobilių nuomos parką Europoje. Prisijunkite prie mūsų klientų gretų jau dabar: išsinuomoti automobilį Briuselyje visai nesudėtinga! Pradėkite arba, galbūt, pratęskite savo kelionę Briuselyje su naujausiais automobilių modeliais. Atraskite vairavimo malonumą iš naujo ir pamatykite gražiąją Belgiją! Auto nuoma Briuselyje – skirta kiekvienam

Įmonės „Sixt“ automobiliai yra pritaikyti visų tipų keliautojams, todėl visai nesvarbu, ar Briuselyje norite važinėti paprastu, ekonomiškos klasės, sportiniu ar prabangiu automobiliu – kiekvienas ras sau tinkamą. Dėl gausaus transporto priemonių pasirinkimo išsinuomoti automobilį Briuselyje renkasi vis daugiau žmonių. Tai patogu ir paprasta. Pradėkite savo kelionę su SIXT RENT A CAR, o mes pasirūpinsime kitais patogumais. Automobiliuose, pasirinktinai, įdiegiame naujausią GPS sistemą, įmontuojame vaikiškas kėdutes bei siūlome papildomą automobilio draudimą. Nenorite patys klaidžioti nepažįstamais keliais? Tada pasinaudokite specialia įmonės „Sixt“ paslauga – asmeniniu vairuotoju. Į reikiamą vietą patyręs vairuotojas Jus nugabens laiku ir saugiai. Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių kelionę jau dabar!
Briuselis – šokoladas ir modernaus miesto įvaizdis Lankantis Briuselyje lengvai pajausite energingą miesto ritmą. Čia pilna visko: tiek išskirtinės architektūros statinių, tiek muziejų, tiek mokslo ar verslo centrų, tiek modernaus miesto atspindžių. Pasinaudokite automobilių nuoma Briuselyje ir leiskitės į atradimų kelionę po Belgijos sostinę! Nuvykite iki Karaliaus rūmų, kurie įsikūrę aukštutinėje miesto dalyje ir sužinokite, kur gyvena Belgijos monarchai. Norintiems vienu metu pabuvoti visoje Europoje, siūlome nuvažiuoti iki „Bruparck“ parko, kuriame rasite miniatiūrų miestelį, su daugiau nei 300 Europoje žinomiausių pastatų. Nepraleiskite progos paragauti belgiško šokolado ir pasivaikščioti Penkiasdešimtmečio parke. Kelionės metu galite skaičiuoti, kiek kartų pastebėsite miesto simboliu tapusią besišypsančio berniuko skulptūrą. Tegul Belgija ir Briuselis Jūsų atmintyje palieka tik geriausius prisiminimus. SIXT – vertinantiems kelionės komfortą!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Bruxelles
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Bruxelles?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Bruxelles, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Bruxelles.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Bruxelles?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Bruxelles. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 5819 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW M135i Aut.
BMW M135i Aut.
MINI Electric (100% Electric)
MINI Electric (100% Electric)
BMW i3 Aut. (100% Electric)
BMW i3 Aut. (100% Electric)
BMW iX (100% Electric)
BMW iX (100% Electric)
Maserati Levante
Maserati Levante
BMW 4 Series Coupé Aut.
BMW 4 Series Coupé Aut.
BMW 2 Series Active Tourer Hybrid Aut.
BMW 2 Series Active Tourer Hybrid Aut.
BMW 840 Grand Coupé
BMW 840 Grand Coupé
DUK apie nuomą Bruxelles
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Bruxelles?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Bruxelles?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Bruxelles?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Bruxelles

Rodyti daugiau