Automobilių nuoma Briuselio Oro uostas

 

Populiariausi Briuselio Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Briuselio Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Briuselio Oro uostas padalinį

Adresas

Arrival Hall, 1930 Zaventem, Belgija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
06:30 - 23:00
Valstybinės šventės
06:30 - 23:00

Mūsų paslaugos Briuselio Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Briuselio oro uoste Belgijoje

Sixt automobilių nuoma Briuselio oro uoste Belgijoje

Sixt automobilių nuoma Briuselio oro uoste – Jūsų patogumas nuo pat kelionės pradžios! Lengva ir paprasta naudotis Sixt rent a car paslaugomis, nes išsirinkti norimos kategorijos automobilį galite pasinaudoję savo iPhone! Galėsite rinktis iš klasikinių prabangių, ekonomiškų ar sportinių transporto priemonių. Jūsų sprendimas, kokį kompanioną išsirinksite viešnagės Briuselyje metu, – lengvąjį ar universalųjį, kabrioletą, 4x4 ar kupė. Išsinuomoti automobilį Briuselio oro uoste tikrai patogu, o papildomo komforto suteikia GPS navigatorius, vaikiška kėdutė ir kiti privalumai. Pasinaudokite vokiečių kompanijos, veikiančios net 105-iose pasaulio šalyse, paslaugomis – pradėkite savo nuotykius su auto nuoma Briuselyje!
Automobilių nuoma Belgijos oro uoste – paprasta ir greita Briuselio oro uostas (BRU) – dar žinomas kaip nacionalinis Briuselio ar Briuselio Zaventemo oro uostas – įsikūręs Belgijos šiaurės rytuose Zaventemo teritorijoje. Šis oro uostas nutolęs nuo Belgijos sostinės, todėl  Sixt rent a car tampa puikia išeitimi nesukti galvos dėl transportacijos. Be to, išsinuomoti automobilį Briuselio oro uoste galėsite taip pat lengvai, kaip ir jį grąžinti, nes oro uosto teritorijoje įrengtas greitojo aptarnavimo langelis, dar žinomas express counter pavadinimu. Džiaukitės kokybiškomis paslaugomis ir atraskite Briuselį bei jo apylinkes važinėdami ekonomiją ir prabangą sugebančiu suderinti Sixt automobiliu!
Ištyrinėkite Briuselį pasitelkę Sixt automobilius Briuselio Zaventemo oro uostas įkurtas strategiškai geroje vietoje, nes per mažiau nei valandą automobiliu pasieksite Briuselio centrą. Belgija tikrai turi ką parodyti tiek turistams, tiek verslo reikalus tvarkantiesiems. Rekomenduojame nuvykti iki Bruparko, kuris yra pačioje Briuselio širdyje. Ten erdvioje aikštelėje pasistatę automobilį galėsite vaikštinėti po parką ir apsilankyti  prie garsiosios Atomium konstrukcijos, kuri atvaizduoja 150 kartų padidintą atomą. Be to, ten įsikūręs ir mažasis Europos miestelis, kur Jums bus suteikta unikali galimybė pamatyti daugiau nei 300 sumažintų garsiausių Europos pastatų kopijų! Pratęsti savo kelionę galėsite nuvažiavę iki Didžiosios aikštės (La Grand Place), kur susipina daug architektūrinių atmainų! Kultūros ir išskirtinės atmosferos sostinė – Briuselis! Atraskite jį dabar su Sixt automobiliais!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Briuselio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Briuselio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Briuselio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Briuselio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Briuselio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 4308 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

DUK apie nuomą Briuselio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Briuselio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Briuselio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Briuselio Oro uostas

Rodyti daugiau