Automobilių nuoma
Brno Oro uostas
Žlugimas
Cekija // Brno // Brno Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Brno Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Letiste Brno-Turany 1
  627 00 Brno CZ +420-724747200
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: BRQ
Darbo valandos
Pi. - Pe.08:00 - 17:00
 
 

SIXT automobilių nuoma Brno oro uoste Čekijoje  (Brno – Tuřany  Airport)

SIXT automobilių nuoma Brno oro uoste  reiškia kelionės patogumą ir naujus atradimus nuostabioje šalyje! Vokiečių šeima dar 1912 metais pradėjusi automobilių nuomos verslą, tada net nesvajojo apie tokį pasisekimą. Jų idėja, laikinai išsinuomoti transporto priemonę, tęsiasi iki šių dienų. Dabar SIXT RENT A CAR vardas žinomas net 105 – iose pasaulio valstybėse. Didžiausią Premium klasės automobilių pasirinkimą Europoje siūlanti kompanija rekomenduoja išsinuomoti automobilį Brno oro uoste Čekijoje. Jums tereikia nuspręsti, kokia automobilio klasė geriausiai atitinka Jūsų poreikius: lengvieji, universalai, 4x4 ar lengvieji krovininiai. Važiuokite neskaičiuodami kilometrų, nes jiems nėra taikomas limitas. Jei keliaujate su vaikais – ne bėda, nes pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime Jūsų vaiko svorį ir ūgį atitinkančią kėdutę tam, kad kelionė būtų saugi visiems! Atraskite nuostabųjį Čekijos regioną – Moraviją su SIXT!

Automobilių nuoma Brno oro uoste – greitas būdas pratęsti kelionę!

Brno oro uostas (BRQ) yra įsikūręs miesto pakraštyje. Miesto centrą pasiekti nėra sunku, tačiau išsinuomoti automobilį Brno oro uoste vis tiek verta, kadangi taip sutaupysite nemažai laiko. Juk daug įdomiau apžiūrėti miestą, susipažinti su jo kultūra, negu sugaišti einant nuo oro uosto iki centro pėsčiomis. Be to, Čekija yra įsikūrusi strategiškai ypač patogioje Europos vietoje, o tai leidžia aplankyti ir kaimynines šalis – Lenkiją, Vokietiją, Slovakiją, Austriją, Vengriją. Brno oro uostas nėra didelis – SIXT RENT A CAR padalinį lengvai pastebėsite oro uosto pastate, kuris trauks dėmesį ryškių spalvų logotipais. Tegul kelionė po Čekiją ir Vidurio Europą prasideda su auto nuoma Brno!

Brno – mokslo ir kultūros židinys

Lankydamiesi šiame Čekijos mieste pastebėsite, kad čia ne tik apstu muziejų, meno galerijų, bet ir jaukių, netradicinių kavinukių. Siūlome bent vienoje iš jų apsilankyti. Viešint Brno siūlome nuvykti iki Špilberko pilies ir susipažinti su jos istorija. Apsilankykite požeminiuose šios pilies kalėjimuose, kurie buvo įkurti dar XVII amžiuje. Jeigu mėgstate florą ir fauną – nuvažiuokite iki Brno Zoologijos sodo, kuriame galėsite pamatyti egzotinių gyvūnų ir turėsite unikalią galimybę pasivaikščioti kalnuotomis parko papėdėmis. Čekija garsėja alumi, todėl nepraleiskite progos jo paragauti StaroBrno gamykloje įkurtoje aludėje. Atraskite Čekiją ir susipažinkite su jos kultūra kartu su SIXT!

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.08:00 - 17:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Brno Oro uostas BRQ Letiste Brno-Turany 1 627 00 Brno 49.154852, 16.692385 +420-724747200

SIXT nuomos punktas Brno Oro uostas BRQ

Letiste Brno-Turany 1
627 00 Brno
 
Telefono Nr. +420-724747200

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Visureigiai / 4x4
 • Lengvieji krovininiai automobiliai

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas