Automobilių nuoma Danija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Danija

Atraskite Danija

SIXT automobilių nuoma Danijoje

SIXT automobilių nuoma Danijoje

Suteikite sau galimybę keliauti kaip įmanoma patogiau - SIXT rent a car pasiruošę Jums padėti, kai norėsite išsinuomoti automobilį Danijoje. Juk naudojantis automobilių nuoma galėsite daug greičiau pasiekti atokiau esančius miestelius, per vieną dieną pamatyti daugiau lankytinų objektų, o svarbiausia, galite daug lengviau visa tai padaryti nei naudojantis viešuoju transportu. Pamatykite šalį stilingai laikydami pasirinkto automobilio vairą - juk taip kelionė bus tik dar įdomesnė. Atvykę į Daniją, pamatysite ne vieną SIXT rent a car nuomos punktą: juos rasite didžiuosiuose šalies miestuose ir oro uostuose. Nuo pat 1912 metų įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT rūpinasi keliautojais suteikdama skirtingo tipo automobilius, kuriais jie gali ištyrinėti visą šalį ir jos lankytinus objektus. Taigi, galite rinktis iš kelių skirtingų tipų, kuriuos galėsite vairuoti: tai visureigiai, skirti norintiems pažinti atokias Danijos vietas, lengvieji automobiliai ir universalai, skirti važinėjantiems miestuose ir aplink juos, kupė ir kabrioletai - norintiems trupučio daugiau prabangos, nuomojami ir lengvieji krovininiai automobiliai, turintiems kiek daugiau bagažo. Pasinaudokite auto nuoma ir keliaukite patogiai!
Vairavimo taisyklės Danijoje Vairuojant nuomotą automobilį, ypač svarbu laikytis kelių eismo taisyklių: juk norite, kad kelionė praeitų sklandžiai. Todėl prieš atvykstant į naują šalį, verta bent kelis kartus paskaityti, kokių kelių eismo taisyklių ten laikomasi. Pavyzdžiui, vairuojant Danijoje, verta prisiminti šias: važiuodami Storebelto ir Oresundo tiltais turėsite mokėti mokestį; laisvų rankų įranga leidžiama tik jei ji sumontuota automobilyje (ausinių nepakanka); Danijoje griežtai žiūrima į greičio viršijimą, todėl kruopščiai sekite kelio ženklus.Danijoje itin daug dviratininkų, todėl vairuodami automobilį, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos eismo dalyvius. Visais kitais atvejais, Danijoje galiojančios taisyklės yra panašios į tas, kurių laikomasi Lietuvoje. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Danijoje? Viena iš Skandinavijos šalių - Danija, nors gana brangi, vis tiek kasmet sutraukia šimtus turistų, norinčių pamatyti šalies grožybes. Žinoma, verta pradėti nuo sostinės - Kopenhagos. Čia galite aplankyti ne tik Tivoli atrakcionų parką ir sodus, bet ir žymiąją undinėlę, kuri jau virto šio miesto simboliu.Būtinai nuvykite į Arhusą, kuriame rasite įdomius architektūrinius traukos taškus. Vienas jų yra Bispertoveto dinozauro pėdsakas, eksponuojamas ant vieno iš pastatų sienų. Kitas statinys - vaivorykštinė meno galerijos panoramos aikštelė. Vykstate į šalį su vaikais? Tuomet nuvažiuokite į Bilundą, kur stovi Legolendas: būtent šiame mieste ir atsirado šis vaikų ir suaugusiųjų mėgstamas žaidimas. Dar viena vieta istorijos entuziastams - netoli Kopenhagos rasite Roskildės vikingų muziejų, kuriame stovi ir išlikęs to laikmečio laivas.Nusprendę išsinuomoti automobilį Danijoje, galėsite greičiau ir patogiau pamatyti šias ir daugiau vietų.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Danija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Danija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Danija, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Danija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Danija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 5805 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)

DUK apie nuomą Danija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Danija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Danija?