Automobilių nuoma
Tartu
Žlugimas
Estija // Tartu
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Tartu: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Tartu – paslauga, leidžianti patirti daugiausiai kelionės privalumų. Išsinuomoję mašiną iš „Sixt“, darbu ir poilsiu Tartu mėgausitės geriausiomis sąlygomis. Viena stambiausių tarptautinių nuomos kompanijų tobulai kelionei siūlo automobilius tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Be to, „Sixt“ rent a car pasižymi ypač puikiu automobilių parku. Vidutinis mašinų amžius vos siekia dvejus metus. Nuomai galite rinktis pačias įvairiausias klases – nuo pačių prabangiausių iki komfortiškiausių ir ekonomiškiausių.

 
 • Tartu Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Lennu tn. 44, Reola küla
  61707 Tartu

  Pi. - Pe.09:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

 • Tartu City

  Sixt Automobilių nuoma
  Viljandi maantee 48
  50411 Tartu

  Pi. - Pe.09:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

„Sixt“ automobilių nuoma Tartu

Estija – viena šalių, kurioje „Sixt“ turi kelis padalinius. Juose kompanija užtikrina ypač platų automobilių pasirinkimą. Dienai, savaitei ar ilgesniam laikui galite rezervuoti kurią tik norite kategoriją. Iš kategorijoje esančių automobilių sąrašo „Sixt“ komanda parinks laisvą modelį, su kuriuo auto nuoma Tartu nekels jokių rūpesčių. Sportinės mašinos, minivenai, visureigiai, sedanai ar limuzinai – kompanija pasiruošusi patenkinti visus įgeidžius. Papildomos paslaugos sprendimą išsinuomoti automobilį Tartu pavers dar geresniu. Svetimame mieste visuomet pravers GPS (navigacinė) įranga. Jei planuojate keliauti ne tik Tartu, dėmesio verta automobilių nuoma su vairuotoju. Tuomet kelionės tikslą tikrai pasieksite patogiai ir kupini jėgų. Labiau mėgautis vairavimu leis ir papildomas automobilio draudimas.

Vairuokite Tartu su „Sixt“

Tartu – jaunatviškas, gyvybės kupinas miestas. Lankytinų vietų gausu ne tik jame, bet ir apylinkėse. Pasinaudojus automobilių nuoma Tartu apžiūrėti šias įžymybes ir išmėginti pramogas – gerokai patogiau. Tokiu būdu ypatingai verta keliauti su šeima: mašinoje sutalpinsite daugiau daiktų. Be to, nereikės derintis prie viešojo transporto grafikų ir rūpintis persėdimų tvarka.

Estija žymi keliais universitetais, kurių vieną rasite Tartu. Senuosiuose pastatuose užslėptas karceris, kuriame bausmę atlikdavo nedori studentai. Senamiestyje verta apžiūrėti ir fontaną su besibučiuojančių studentų skulptūra, gotikinę Šv. Jono bažnyčią, katedros griuvėsius. Vaikai liks sužavėti apsilankymo nostalgiškame Žaislų muziejuje ir interaktyviame AHHAA mokslo centre.

Išnaudokite vieną didžiausių „Sixt“ rent a car privalumų – laisvę. Elvoje jūsų laukia žygiams tinkami miškai, šalia Otepės – tobulos sąlygos žiemos sportui. Estiškos saunos žavesį patirsite netoli Lūnjos: čia galima pirtintis tiesiog plaukiant upe. Nusprendę išsinuomoti automobilį Tartu, drąsiai keliaukite ir dar toliau – juk nuostabių gamtos kampelių, įspūdingų statinių, smagių pramogų kupina visa Estija.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas