Automobilių nuoma Estija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Estija

Atraskite Estija

SIXT automobilių nuoma Estijoje

SIXT automobilių nuoma Estijoje

Leiskite sau kelionėje atsipalaiduoti kartu su SIXT rent a car - ryžkitės išsinuomoti automobilį Estijoje. Važiuodami nuomotu automobiliu, galėsite nesirūpinti dėl to, kaip patekti į kiek nuošalesnes šalies vietas - pavyzdžiui, bus lengviau persikelti keltu į žymiąsias Estijos salas. Tad galite ramiai atsipūsti - surasti vieną iš mūsų automobilių nuomos punktų ir galėsite mėgautis komfortu vairuodami Jums patinkantį automobilio tipą naujoje šalyje ir taip ją galėsite pažinti geriau. Atvykus į naują šalį, nėra nieko patogiau nei pasirinkti auto nuomą, kuri Jums suteikia ne vieną privalumą: lengviau pamatyti svarbiausius šalies objektus, nesate priklausomi nuo nustatyto viešojo transporto maršrutų, galite patys kontroliuoti ne tik vietas, kurias pamatysite, bet ir kokiu metu tai padarysite. Pavyzdžiui, kai kuriuos objektus lengvai galėsite aplankyti naktį, jei pasirinksite ne važiuoti autobusu, o nuspręsite išsinuomoti automobilį Estijoje. Natūralu, kad norint turėti patogiausią transportą, Jums yra aktualu, kokie automobiliai yra siūlomi. Pasirinkus SIXT rent a car paslaugas, galėsite pasirinkti vieną iš šių automobilių tipų: keturiais ratais varomą visureigį; lengvąjį automobilį, universalą, kupė, kabrioletą, lengvąjį krovininį automobilį. Taip pat pasirinkę mūsų paslaugas, gausite satelitinę navigaciją, padėsiančią Jums pasiekti norimus objektus kelionės metu.
Vairavimo taisyklės Estijoje Prieš vykstant į svetimą šalį, visuomet gera idėja kiek daugiau pasiskaityti apie tai, kas toje šalyje yra leidžiama eismo dalyviams (ypatingai automobilių vairuotojams), o kas ne. Nors Estija yra visai netoli Lietuvos, ir, atrodo, visos taisyklės turėtų būti tokios pačios, yra keli punktai, kuriuos Jums verta atsiminti, kad išvengtumėte nesklandumų: Mobiliuoju telefonu skambinti galima tik jei turite laisvų rankų sistemą; Alkoholio kiekis vairuotojo kraujyje visuomet turi būti 0 promilių; Jei Jūsų automobilio numerių lentelė ištepta, nesimato numerių, galite gauti baudą.Daugiau taisyklės yra gana panašios: miestuose turite važiuoti iki 50 km/val greičiu, eismas vyksta dešinėje kelio pusėje, o nesilaikant taisyklių, Jus sustabdęs policininkas turi teisę iš karto skirti baudą.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Estijoje? Nors Estija yra gana netoli Lietuvos, jos kraštovaizdis ir papročiai skiriasi nuo mūsiškių. Žinoma, važiuodami keliu matysite įprastas žalias lygumas, tačiau kraštovaizdžiui unikalumo suteiks Lietuvoje retai pasitaikantys mediniai malūnai. Jei norite, šalyje galite rasti ir kalnus: tiesiog nuvykite į vieną iš salų. Saremos saloje yra Panga skardis, kuris primena Angliją ir jos gamtą. Būtinai aplankykite ir Hijumos salą, kuri kiek mažesnė, tačiau vis tiek žavi žmogaus mažai paliesta gamta.Tačiau ir žemyninė šalis turi, ką pasiūlyti. Pradėkite nuo šalies sostinės - Talino. Čia Jus pasitiks namai ir pilis, primenantys švediškas tvirtoves. Galėsite geriau susipažinti ir su Skandinavijos istorija, nes ši šalis ne vienerius metus priklausė Švedijai. Šiame mieste kiekvienas ras kažką, kas juos domintų: kas muziejus galės aplankyti, kas nuvykti į paplūdimius ir praleisti smagią popietę prie jūros, o kas daugiau panagrinėti bohemiškąją miesto pusę.Šalyje taip pat verta aplankyti pajūrio miestą Pernu ir studentų miestą Tartu.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Estija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Estija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Estija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Estija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Estija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 281 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonė
(4,8)

DUK apie nuomą Estija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Estija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Estija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Estija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Estija

Rodyti daugiau