Automobilių nuoma Tallinn

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Tallinn

„Sixt“ automobilių nuoma Taline

„Sixt“ automobilių nuoma Taline

Jei mėgstate keliauti laisvai ir patogiai, automobilių nuoma Taline – tinkamiausias pasirinkimas. Iš ilgametes tradicijas puoselėjančios kompanijos „Sixt“ galite išsinuomoti tiek svajonių gamintojo mašiną, tiek transporto priemonę darbo reikalams. Kategorijų sąrašas itin ilgas: nuo ekonomiškų ir stilingų sedanų iki žvilgsnį kaustančių sportinių automobilių. „Sixt“ rent a car – tobula paslauga išskirtinei viešnagei Taline. Estija turi didelį „Sixt“ padalinį. Jums jame tereikia rezervuoti norimą mašinų kategoriją, o geriausiai tinkančiu gamintoju ir modeliu pasirūpins atstovybės darbuotojai. Jie pasirinktą išsinuomoti automobilį Taline pristatys prie patogiausio objekto – oro ar vandens uosto, viešbučio, stoties. Norėdami išskirtinio komforto, nuomos paslaugą galite papildyti naudingais privalumais. Jei Talinas nėra vienintelis jūsų kelionės tikslas, pravers automobilių nuoma su vairuotoju. Saugiam miesto pažinimui su mažaisiais bus naudingos vaikiškos kėdutės. Išskirtinio saugumo pojūtį suteiks ir papildomas automobilio draudimas. Puikiai veikianti GPS įranga leis mėgautis auto nuoma nevaržomai. Naudodami ją, visuomet greitai atsidursite ten, kur planavote.
Vairuokite Taline su „Sixt“ Automobilių nuoma Taline leidžia apžiūrėti miesto grožybes lengvai ir patogiai. Net jei keliaujate darbo reikalais, skirkite laiko įsitikinti, kad Talinas – viena gražiausių Europos sostinių. Porciją susižavėjimo aviacija gausite Hidroplanų uoste. Čia, vandens lėktuvų angaruose, įsikūrė puikus interaktyvus muziejus, kurio eksponatų valdymą galite išmėginti ir jūs.Progą pamatyti, kodėl sostine taip didžiuojasi pati Estija, turėsite užkilę į bokštus ir apžvalgos aikšteles. Panoramomis gėrėtis galite apsilankę Šv. Olafo bažnyčioje, Šv. Mergelės Marijos katedroje, televizijos bokšte, Kohtuotsa apžvalgos aikštelėje. Išsinuomoti automobilį Taline verta ir tam, kad patogiai įvertintumėte architektūros grožį. Juo ypatingai pasižymi rausvaspalvė prezidentūra, Rotermanno kvartalas, Kadriorgo meno muziejus, Tompea pilis su čia įsikūrusiu šalies parlamentu. Automobilis pravers ir ieškant lauktuvių. Puiki idėja – gardžiojo estiško šokolado „Kalev“ fabrikas. Jame neprilygstamo skonio saldumynų galite pasigaminti ir patys. Pasirūpinę visais smaližiais, leiskitės toliau mėgautis išskirtiniais „Sixt“ rent a car privalumais arba pradėkite planuoti naują kelionę – ten, kur „Sixt“ komanda pasitiks jus ir vėl.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Tallinn
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Tallinn?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Tallinn, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tallinn.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Tallinn?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Tallinn. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 272 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

DUK apie nuomą Tallinn

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Tallinn?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tallinn?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tallinn?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?