Automobilių nuoma Talino Oro uostas

 

Populiariausi Talino Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Talino Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Talino Oro uostas padalinį

Adresas

Tartu maantee 101, 11101 Tallinn, Estija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 00:00
Št - Sk
09:00 - 18:00
Valstybinės šventės
09:00 - 18:00

Mūsų paslaugos Talino Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Talino oro uoste Estijoje (Tallin Airport)

Sixt automobilių nuoma Talino oro uoste Estijoje (Tallin Airport)

Pažintis su Estijos sostine naudojantis Sixt automobilių nuoma Talino oro uoste! Martino Sixto įkurta kompanija sulaukė didelio pasisekimo, todėl sėkmingai teikia automobilių nuomos paslaugas daugiau nei šimtmetį. Kas pusę metų atnaujinamas automobilių asortimentas ir glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu užtikrina aukščiausią kokybę ir prabanga dvelkiančią kelionę. Sixt rent a car padalinyje Taline galėsite rinktis iš lengvųjų ir universalų, visureigių bei lengvųjų krovininių automobilių. Tik Jūs sprendžiate, koks automobilis taps Jūsų palydovas keliaujant po Taliną. Be to, prireikus Jums bus suteiktos papildomos paslaugos: GPS navigatorius, vaikiška kėdutė, papildomas automobilio draudimas ir kita. Skriekite Estijos keliais neribodami savęs, nes kilometražas neribojamas. Patogi kelionė su auto nuoma Taline!
Išsinuomoti automobilį Talino oro uoste – paprasta ir patogu! Talino oro uostas (TLL) – didžiausias tokios paskirties strateginis objektas šalyje, nuo sostinės centro nutolęs 5 kilometrus. Nors atstumas nėra itin didelis, vis dėlto automobilių nuoma Talino oro uoste, dar žinomame Lennart Meri pavadinimu, tampa greitu būdu patogiai nukakti iki norimų vietų ne tik mieste, bet ir už jo ribų. Sixt rent a car  nuomos punktas įsikūręs oro uosto teritorijoje, todėl išsinuomoti automobilį Talino oro uoste – itin paprasta. Maža to, išsinuomoję automobilį, jį grąžinti galėsite per 24 valandas. Kelionė be rūpesčių, naudojantis Sixt paslaugomis!
Talinas – stebuklingas senamiestis ir autentiška miesto dvasia! Estijos sostinė, nors ir nėra itin didelė, tačiau tikrai turi kuo didžiuotis ir nustebinti miesto svečius. Pasivaikščiokite viduramžiška dvasia alsuojančiame Talino senamiestyje, kuris ne veltui įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pavaikštinėję po Hanzos laikus menančias gatveles, automobiliu nuvykite iki Tompea kalvos. Ant jos ne tik puikuojasi svarbiausi Estijos valdžios rūmai – Parlamentas, – bet ir yra įrengtos apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria įspūdinga miesto panorama. Estija ir Talinas – tai gynybiniai bokštai, bažnyčios, nepamirštama architektūra ir kiti atradimai, kurie Jūsų laukia šioje Baltijos šalyje. Atraskite tai su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Talino Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Talino Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Talino Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Talino Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Talino Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 290 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,8)

DUK apie nuomą Talino Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Talino Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Talino Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Talino Oro uostas

Rodyti daugiau